Fabijański w Antihype - mówi o powodach i zmianie podejścia

fot. Konrad Welenc

W trakcie gali Popkillery 2024 Sebastian Fabijański udzielił kilku wywiadów - w ich trakcie zdradził m.in., że swoje nowe rzeczy będzie wydawał pod szyldem wytwórni Sariusa - Antihype. Opowiedział też o tym jak zmieniło się jego podejście do rapu.

Podczas rozmowy z Oskarem Brzostowskim z Glamrapu, aktor zdradził, iż niedługo wraca z nowymi solowymi rzeczami. Następne kawałki zostaną wydane przez Antihype: "Za chwilę zaczynam wydawać swoje nowe rzeczy u Sariusa na Antihype. Wychodzi zaraz utwór, który zajawiłem u Wojewódzkiego, z Patrycją Markowską i Sariusem.

Jest to o tyle ciekawe, iż w przeszłości Fabijański wydawał swoje rzeczy w Asfalt Records, a następnie w DeNekstBest u VNM'a. Swój kolejny transfer tłumaczy "okolicznościami": "Jest to kompletny zbieg okoliczności. Sarius po prostu uwierzył, że ma to sens. Powiedział mi: "Trzeba tym ludziom pokazać, jakie to jest naprawdę dobre. Chcę Ci w tym pomóc". (...) Z Tytusem (właściel Asfalt Records - przyp. red.) jest sytuacja dosyć średnia towarzysko. (...) Potem przy okazji DeNekstBest wszystko tam działo, natomiast kiedy ja nagrałem kawałek "Tu Byłem", ja naprawdę miałem ochotę zostawić to wszystko. Jakoś naturalnie się to rozmyło."

Sebastian zapowiada także, że jego nowe rzeczy będą "miększe" niż to, co serwował dotychczas: "Będę śpiewał. (...) One (numery) są przede wszystkim świeże. (...) Z racji tego, że śpiewam ja, śpiewa Patrycja, nawija Sarius, nagle się to robi nie taką złością, tylko cię zmiękcza".

O zmianie podejścia do nagrywek Sebastian opowiedział także w rozmowie z Olą Buczyńską, która trafiła wczoraj na kanał PopkillerTV Plus - wytłumaczył co przyczyniło się do tego, że postanowił podchodzić do muzyki trochę inaczej niż dotychczas i sięgać po inne bity. Odbił też zarzuty osób, które łączą jego rap z aktorstwem jako pewną kreację - "Nigdy nie robiłem w życiu nic szczerszego niż rap. To jest coś, co jest najbardziej szczere ode mnie, co płynie. Nie mam w sobie żadnych barier, by mówić o czymś wstydliwym w trackach".

Oba wywiady obejrzycie poniżej.

90'
A ja się pytam czy ty wogle robisz rap?
Mihal
Nigdy nie narzekałem wcześniej na newsy, które pojawiały się na tym portalu, ale musi być ten pierwszy raz :D Rozumiem, że trzeba pisać o jak największej ilości wykonawców, ale Fabijańskiego już mogliście sobie odpuścić :D
Anonim
Pomijając kontrowersje wokół jego osoby to gość potrafi rapować. Więc tak - robi rap.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>