Tede świętuje X-lecie "Elliminati" - wystąp z nim na scenie!

współpraca płatna
dodano: 2024-03-30 22:48 przez: Redakcja (komentarze: 0)

TEDE w ramach obchodów X-lecia wydania "Elliminati" zagra drugi (i jedyny w tym roku) koncert poświęcony tej płycie - odbędzie się on już w przyszłym tygodniu w Katowicach! Możesz też wystąpić razem z nim na scenie.

Wydarzenie organizowane przez Wielkie Joł i MegaClub Events odbędzie się w katowickiej Porcelanie, w klubie P23 już 6 kwietnia. Bilety kupować można na stronie i w aplikacji Going.

Ekipa Wielkie Joł jest znana z tego, że lubi zaskakiwać i przygotowywać różnego rodzaju niespodzianki dla swoich najwierniejszych fanów i dlatego tym razem nie może być inaczej. TEDE na swoim profilu na Facebooku ogłosił bardzo ciekawy konkurs. Do wygrania jest możliwość zagrania razem z nim na scenie w trakcie koncertu, ale i nie tylko. Co dokładnie? Oto, co miał do przekazania TDF:

"Uwaga mordy i arcyjapy bo odpalam specjalnie dla was mocny konkurs. Z racji tego, że 06.04 widzimy się na drugim festiwalu Niebanglasza w Katowicach to mam dla was propozycję. Jeśli chcesz z nami wystąpić na scenie i zagrać ten numer na żywo to masz do tego teraz idealną okazję. Pełne info znajdziecie w filmie, ale co najważniejsze to musicie nagrać film jak rapujecie kawałek "Niebanglasz". Wrzucacie go do siebie jako post na Instagram i dodajecie #elliminationkato !! Zabawa trwa do wtorku. Ważna jest wasza kreatywność. Dodatkowo dostajesz NWJ passa dla siebie i twojej osoby towarzyszącej, który otwiera przed wami wszystkie drzwi. Po wszystkim zabierzemy cię na after i nie musicie sie też martwić o nocleg bo śpicie razem z nami w hotelu. Do całej akcji dorzucę coś jeszcze od siebie. Jeszcze nie wiem co, ale będzie to cos specjalnego. Liczę na was mordy i wasze zaangażowanie. Nie wiem jak to zrobicie, ale to ma banglać!"

Artykuł powstał w płatnej współpracy z MegaClub Events

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>