Tede: "Przepraszam, nie będzie Warszawa Hotel"

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-04-08 23:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 16)

TEDE odwołuje premierę zapowiadanej płyty "Warszawa Hotel"? Raper dodał na Instagram czarne zdjęcie, podpisując je słowami "Przepraszam, nie będzie Warszawa Hotel". Myślicie, że to specyficzna akcja marketingowa czy Tede rzeczywiście zmienił plany?

Przepraszam nie bedzie Warszawa hotel

Post udostępniony przez TEDE (@tedef)

Anonim
Tede to nie raper. Jeśli to prawda to w gimnazjum żałoba. Pewnie dorzuci 2 ''utwory" (mocne słowo w jego przypadku) i zmieni nazwę albumu na gimb hotel, żart ale pewnie na jakąś równie słabą i będzie udawał że stoją za tym jakieś wielkie przemyślenia albo coś takiego.
dawid
kazdy raper jedzie na farmazonie, taka prawda
NieWieszNiePierdolWieszZostawDlaSiebie
Jedyną Prawdę to tata przed Tobą ukrył, że farmazon na imię miałeś mieć. Ale wystarczyło że po narodzinach dwa tygodnie kijem Cię popychał za stodoła, bo nie wiedział co to jest. !
9kwietnia
Typowa Promocja 02:08
Filozof
I dobrze, niech gimby płaczą. Do 2003 Tede miał fajne kawałki i przede wszystkim fajny wokal, potem od palenia cracka zamienił się w glos ropucha i kawałki z życiowych zamienił na balangowe niskich lotów.
yo n*gga
wszyscy co płaczą, że Tede ma fanów wśród gimbusów, niech się pochwalą w jakim wieku zajarali się rapem, elooooo
odp
Zajarałem się rapem pod koniec XX wieku
chujwiecootymwszystkimsadzic
i po temacie ! wielka 5!
S.H
Słuchałem Tedego jak byłem w gimnazjum w 2000 roku. Cześć.
mkmk
ja pamiętam, że w 2000 roku to było wstyd przyznać się, że go się słucha :D każdy się chwalił, że jest fanem WWO :D
tak to ja
w 2000 roku z krajowych rzeczy to słuchało się 3:44 Kalibra, Polepione dźwięki Fisza i Grammatik. Reszta to rzeczy ze stanów i francuzów.
S. H
Jarałem się polskim rapem od 1997 roku. Zajebiście katowałem Slums attack, Mad rappaz, Born Juice, WYP3, K44, 3XKlan, 1000 Częstochowa, OMP, RHX, P81, Snuzz, 3H, Molesta, Zipy, Wszystko od 600 V, Da Blaze, cds z klanów i innych czasopism hiphopowców, Grammatik, Mor Wa, Fu, DJ BUHHy, solówki osób z wymienionych ekip, zgrywanie na taśmy czarne piątki z audycji Hirka Wrony, Ostr, składanki polski rap zakazane piosenki, Paktofonika, Kasta, Killaz i innych, które mi pewnie się przypomną po napisaniu tego komentarza więc uwierz mi, że nie było mi w żaden sposób wstyd mieć taśmy Tedego czy 3HWFD w walkmanie leszczu.
Lanszmit
Tedeusz jest żywym przykładem oportunisty. Jak była potrzeba to reaktywował nawet WFD.
jprdl
No odpierdala bo musi, wystarczy spojrzeć na wyświetlenia ostatnich klipów. W sumie byłoby śmiesznie gdyby nagle zupełnie zmienił koncept i zawartość płyty bo z góry widać że wwa hotel się nie przyjmie xD W ogóle co to za promocja która polega na ewidentnych kłamstwach
polski rap gówno
chuj z tego
Jergolicho Dron
Wąsaty pan Tede. Rap o tym, że szczekać potrafi Graniec tak zwany. To jest Graniec zza granicy xd. Haha fello, pozdro dla Frosti Rege, z nim Tedesław winien nagrać dropsem hasztaga, ełeeelo! Z fartem xx:D

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>