W.E.N.A. komentuje krytykę od Tedego: "Rozbawiła mnie ta sytuacja"

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-03-27 21:47 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Pod koniec roku Tede skrytykował akcję promocyjną W.E.N.Y. wokół albumu "Niepamięć", wytykając mu liczne współprace z markami odzieżowymi oraz wspominając przejścia przy albumie "Elliminati" i "Tak się robi remix". Teraz W.E.N.A. odniósł się do tego w najnowszym wywiadzie...

"Rozbawiła mnie ta sytuacja. Jacka zawsze lubiłem i szanowałem. Zdziwiło mnie, że nie powiedział mi w twarz, że ma ze mną jakiś problem, zamiast tego, wolał pucować się na mój temat w wywiadzie. W moim odczuciu to tani chwyt promocyjny. Czekam na jakiś pocisk w numerze, może wtedy odpowiem. Na razie to raczej nie jest to coś, nad czym warto dywagować. To on ma problem ze mną, nie ja z nim" - mówi Wudoe w rozmowie z Misztalem z DustyRoom.

Komentuje również wersy, które w jego stronę rzucił - zaczepiający go nie pierwszy raz - Laikike1: "Nie interesuję się specjalnie jego podejściem. Nie jest to postać, która w jakiś sposób wpływa na moją samoocenę. Zawsze dużo zarzucał innym. Ja jestem nauczony problemów szukać w sobie, nie w innych ludziach. Laik widocznie ma inaczej. Nie słucham osób, które szerzą nienawiść. Ja od niej bardzo długo próbowałem się wyzwolić i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że udało mi się. Żyje swoim życiem i skupiam się, na tym, aby było najlepsze. Jeżeli przy okazji mogę dać trochę dobra innym to super. To, co inni mi zarzucają, nie bardzo na nie wpływa."

Poniżej obejrzycie nasz wywiad z W.E.N.Ą. przeprowadzony przy okazji premiery "Niepamięci":

W.E.N.A. - wywiad: o płycie "Niepamięć", akcji promocyjnej, 10-leciu debiutu (11.2017, Popkiller.pl)

Tagi: 

WENA
SKOŃCZYŁEM SIĘ NA SALUTUJ, SRY
Anonim
I co popkiller gdzie ten diss na wenę? Pisaliście wyraźnie że pede zapowiada zdissowanie weny a dissu nie ma do tej pory, że wieprz to wack i mówi jedno robi drugie to wiadomo nie od dziś wstyd dla niego, ale że daliście się zrobić takiemu leszczowi w ciula to beka z was. Widzicie wy tego gimbograjka promujecię a przez niego wyszło że podajecie fałszywe informacje.
Dawnwo
Nie szerzy nienawisci robi tylko to co sie mu oplaci i pyta z kim ma nagrac pod co i o czym,szkoda ze to juz nie salutuj i to wkurwienie
Bobs
Robi swoje i bardzo dobrze. Krytykować ma prawo każdy. Czy ta krytyka jest konstruktywna czy wymuszona, to inna kwestia. Dystans do pewnych spraw w dzisiejszych czasach to poniekąd klucz do sukcesu. Rób swoje W.E.N.A. i ciesz się robieniem muzyki jak najdłużej. Pozdro! ;)
Stary multi
Ma rację. Tede zachowuje się jak gówniarz od dłuższego czasu, a beefy na posty z fejsa i żale w wywiadach to jest żenada. Mieli wspólny numer więc jakiś tam kontakt był, a TDF woli smarować publicznie. W.E.N.A ma rację zlewajac typów jak Laik, Tede czy Solar, bo to nic innego jak rzucanie się gównem tylko, że w drogich ciuchach.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>