Tede zapowiada zdissowanie W.E.N.Y.!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-11-26 12:00 przez: Kontakt (komentarze: 4)

Czyżby szykował się kolejny konflikt na naszej scenie? W najnowszym wywiadzie Tede zapowiada zdissowanie W.E.N.Y. za akcję, która miała miejsce jakiś czas temu...

TDF w wywiadzie z Glamrapem i Ujot.FM cofa się do czasów „Elliminati”, gdy W.E.N.A. miał się pojawić w kawałku „Tak się robi remix”, w którym usłyszeliśmy m.in. Pelsona, Dioxa i VNM-a. – „Nie no, ziomeczku, nagram”. Ale wiesz, stary, deadline. „Stary, nie, wiesz, z dziewczyną się rozstałem, kurwa, coś, nie” – wspomina rozmowy z Wudoe Tede, po czym dodaje: – Chodziło o to, że nie było hype’u. I nie było wiadomo, czy będzie fajnie.

„Elliminati” okazało się wielkim sukcesem, zmieniając odbiór środowiskowy TDF'a, a jak mówi raper, podejście W.E.N.Y. też uległo wówczas zmianie – Finalnie gościu wpierdolił mi się do studia, żebym nagrał z nim kawałek. Na moją płytę. Nie ma tego kawałka na płycie – mówi Tede.

Szef NWJ krytykuje również akcję promocyjną W.E.N.Y. wokół albumu "Niepamięć", wytykając mu liczne współprace z markami odzieżowymi, a finalnie zapowiada diss (wątek zaczyna się w 37 minucie poniższego nagrania).

W.E.N.A. szybko odniósł się do wypowiedzi Tedego. W jednym z postów, które znajdujemy na jego facebookowej grupie „Niepamięć” przyznał, że czeka na obiecany diss, na fanpage’u napisał natomiast: – Wpierdalam się do studia. Potwierdzone info. Dodał również w komentarzu: To nie promocja, ale podziękować za rozgłos powinienem

Ciekawy jest w całej sytuacji również fakt, że w 2015 roku obaj panowie nagrali wspólny track - Tede pojawił się w "Spróbuj" W.E.N.Y. razem z Kubanem, nie znamy jednak szczegółów tej współpracy i momentu nagrania utworu.

Poniżej przypominamy nasz najnowszy opublikowany wczoraj wywiad z W.E.N.Ą., w którym rozmawiamy "Niepamięci", kontrowersjach wokół akcji promocyjnej i fanach wypominających hipokryzję, akcji Solara czy 10-leciu 'Wyższego Dobra". Dołączamy także Rentgen z Tede:

W.E.N.A. - wywiad: o płycie "Niepamięć", akcji promocyjnej, 10-leciu debiutu (11.2017, Popkiller.pl)

Tede - Rentgen #13

Tagi: 

reklama
RAPuK
I po co to komu?
Anonim
właśnie, tedemu już trochę hype spadł i myśli co tu odyebać, następny beef przepierdoli później będzię płacz.
GibGibon
Szkoda że Nie rwał się do dissow i beefow kiedy inni raperzy cisneli mu w wywiadach i wersach. Widzę że po Jacku już przestało wszystko spływać, beka W chuj z typa hahah
F_KOKO
coraz więcej newsów na popkiller to dorabianie fabuły do postów na fb albo insta. takie to dziennikarstwo muzyczne. swoja drogą to coraz mniej muzyki, a coraz więcej gadżetów w tej rap grze.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>