Floral Bugs o kontrowersyjnym singlu i koncepcji płyty "S.I.M.P."

Floral Bugs znów wbił kij w mrowisko, rozpoczynając promocję swojego nowego albumu tytułowym singlem "S.I.M.P.". Czy jest simpem? Czy będzie to motyw przewodni całego albumu? Co kryje się na płycie i jaka będzie jej koncepcja? O wszystkim tym raper opowiedział Yurkosky'emu w krótkiej rozmowie na gali Popkillerów.

Bugs już w czerwcu wypuści krążek "S.I.M.P.", który ma być albumem koncepcyjnym, a już dwa pierwsze single pokazują całkiem różne twarze - tytułowy jest jak mówił sam raper "beką z samego siebie", a drugi "Mam tak samo" jest już poważniejszy i opowiada o walce z uzależnieniami. Preorder ze specjalnym komiksem i gadżetami znajdziecie tutaj.

Poniżej rozmowa Yurkosky'ego z Bugsem oraz oba dotychczasowe single.

Równocześnie informujemy, że od dziś stopniowo przez najbliższe dni na kanał PopkillerTV Plus wlatywać będzie ponad 20 wywiadów zrealizowanych dla nas na gali Popkillerów przez duet Ola Buczyńska x Yurkosky. Dotychczas opublikowane przez różne media vlogi i wywiady znajdziecie na playliście Popkillery 2024, a na naszych social-mediach (głównie Instagramie) stopniowo wlatują kolejne fragmenty gali.

MrMarmaduke
Simp? Jak widać 4chanowe/internetowe lingo przechodzi już i do sfery muzyki. Żałosne.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>