Deys x Kartky x Wac Toja x Żabson x Igrekzet x Guzior x Sherlock x Essex "Tour Of The Year 2" - teledysk

Prezentowaliśmy Wam zdjęcia, teraz pora na cały teledysk promujący trasę Tour of the Year 2. W utworze udział wzięli raperzy, którzy w najbliższym czasie zagoszczą w ramach wspomnianego cyklu w 10 miastach Polski. Są to: Żabson, Deys, Guzior, Kartky, Wac Toja i Igrekzet. Produkcją numeru zajęli się Sherlock oraz Essex, a obraz to dzieło ekipy Punkt Widzenia.

brud
co wac dał refren... czysta energia
peter.a1
Moim zdaniem banda zaplutych niedojebów. Powoli zaczynam gardzić rapem bo jak go słucham to sie cofam w rozwoju. Przydałby się w Polsce ktoś taki jak Kendrick. Przyjść i pozamiatać te suki do kąta inteligencją i stylem.
Grzesiek
True story. Stęki, jęki na mikrofonach i pierdolą o progresie.. Progresem jest kserowanie całego gówna ze stanów 1 do 1? Bitch please.. Co do kogoś kto mógłby pozamiatać mamy kilku takich, ale właśnie przez takich wyhajpowanych jeleni są oni w cieniu cały czas - Wins, Miły ATZ (dwa najpierwsze przykłady jakie mi przyszły do głowy). Ludzie zobaczcie jak rozpierdala wspomniany Miły (Ginger x Majki również rozjebka po całości), gość który lata napierdalał w staroszkolnym podziemiu uderzył teraz w Grime i robią w Mordor Muzik takie rzeczy, że się filozofom nie śniło.. To jest kurwa postęp, a nie powielanie schematów (chujowych swoją drogą). Nie zapłacą za newsa to nie promujemy, prawda popkillery? Miły jednym kawałkiem zjada całą płytę waszych "Młodych wilków". Zakłamane, przebujane i NAJGŁUPSZE środowisko w Polsce które nie umie samodzielnie myśleć. Koniec przekazu.
peter.a1
Już sprawdzam Twoje polecenia Grzesiek. :) pozdro.
peter.a

No ten miły fajnie płynie, płynie a nie stęka jak te łajzy z newsa. Dzięki posprawdzam sobie coś jeszcze. :)

krytyk
mi się to w ogóle nie podoba, moim zdaniem oni nic ciekawego nie wnoszą do rapu
fadf
Kękę pokazał gdzie jest miejsce takich jak oni. Kopia kopii.
bin
refren ok, żabson ok, reszta z tych pedalow do odjebania
WHAT
wezcie kurwa hahahahah co to jest przecież oni nawijać nie potrafią, ludzie kurwa skumajcie, że chujowy głos, chujowe wersy i chujowa stylówa to nie jest oryginalność......
KBNos
Straszne chlory. Nawet jakby to Timbaland zmasterowal to i tak brzemiliby jak cioty. Na strych z tym gownem.
fonox
Wy macie gówno w uszach, że nie widzicie rozpierdolu Guziora?
oliw
Wac Toja rozjebał refrenem, Kartky poleciał równie dobrze jak Żabson, reszta raperów mi się spodobała, ale już mniej jak ów wymienieni.. ogólnie 9/10. Takie moje skromne zdanie :)
Anonim
Przehajpowane scierwo, wersy czerstwe jak na pierwszych solowkach peji

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>