Rusza Tour Of The Year 2 - Żabson, Deys, Guzior, Kartky, Wac Toja i Igrekzet w 10 miastach w Polsce!

Ekipa HipHopKoncert i Let’s Book zaprasza na Tour of the Year 2, czyli drugą odsłonę najlepszych rapowych imprez w Polsce. Po doskonale przyjętej pierwszej edycji tego cyklu, dla organizatora oczywiste było, że Tour of the Year 2 po prostu musi się odbyć. Trasa rozpocznie się 19 lutego koncertem w Warszawie, a wielki finał odbędzie się 20 marca we Wrocławiu. W międzyczasie tornado uderzy w Białystok, Szczecin, Zieloną Górę, Łódź, Poznań, Gdańsk, Kraków oraz Katowice.

Tym razem organizatorzy postawili na młodych artystów, do których z pewnością należy przyszłość polskiego rapu. W ostatnim czasie freshmeni coraz mocniej zaznaczają swoją pozycję na scenie zyskując z każdym tygodniem coraz większą rzeszę fanów. Tegoroczny lineup nie pozostawi suchej nitki na uczestnikach koncertów, a ogień na scenie wzniecą: Żabson, Deys, Guzior, Kartky, WacToja oraz Igrekzet. O TRAPOWY before i after na każdym show, zadba niezawodny duet producencki z Wrocławia – HVZX.

GŁÓWNE WYDARZENIE: https://web.facebook.com/events/935525719830499/

Grzesiek
ależ kurwa skład.. gang olsena polskiej sceny..
rxi
gdzie lublin?
Rzeszów
Za tą chujnie z organizacja w Rzeszowie w tym roku nie będzie :D
btl
słucham rapu od 15 lat, mam około 400 oryginalnych płyt z Polski i Stanów, a przyznam bez bicia,że nie słyszałem o ani jednej z tych ksywek,wtf? kim są w ogóle ci ludzie?to ma być jakiś dream team czy to przedwczesne prima aprillis?
Grzesiek
polać temu panu
folwarklaika
Chyba słuchasz przez te 15 lat ciągle tych 400 płyt nie sprawdzając nowości
karabin.ork
TO TY SŁUCHASZ CHYBA RAPU SPRZED 15 LAT XDDDDDDDDDDDDDDDDD

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>