Pawbeats ft. Marcelina, VNM "Nie szukaj mnie" - singiel

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Patronaty
dodano: 2014-09-02 15:00 przez: Step Records (komentarze: 0)

Premiera "Utopii" zbliża się wielkimi krokami. Album pojawi się 12 września, tymczasem Pawbeats udostępnia słuchaczom kolejny singiel z jego nadchodzącej płyty producenckiej. Po świetnym odbiorze ostatnich klipów promujących album, czas na singiel audio utworu "Nie szukaj mnie". Gościnnie udziela się świetnie współgrający ze sobą duet z dwóch różnych światów muzycznych: Marcelina i VNM.

Marcelina aktualnie promuje swój solowy album "Wschody/Zachody". Znana ze wspólnego utworu z Piotrem Roguckim pt. "Karmelove". Razem z Dariuszem Malejonkiem, frontmanem zespołu Maleo Reggae Rockers, i wokalistkami jak Lilu, Marika Ifi Ude czy Kasia Kowalska koncertuje w ramach projektu "Panny Wyklęte". Z kolei VNM ze swoim ostatnim albumem "ProPejn" uplasował się na trzecim miejscu listy OLiS.

- To kolejne już, nowe barwy na trackliście Utopii i jestem dumny, że udało nam się je przedstawić w takim składzie – mówi Pawbeats.

 

W "Nie szukaj mnie" słyszymy dźwięki gitar zagranych przez Piotra Aleksandrowicza oraz Pawbeatsa. Gospodarz odpowiada również za partie akordeonu i fortepianu.

 

Pawbeats ft. Marcelina, VNM - Nie szukaj mnie

 

Na albumie "Utopia" producenta wokalnie wsparli m.in. Paluch, Zeus, Pih, Quebonafide, VNM, Miuosh, Onar, Bonson, Tede, Kękę, Rover, Haju oraz Rahim.

 

Do tej pory album promowały klipy do utworów "Moment", "To tylko muzyka", "Euforia" oraz "Widnokrąg".

 

Powoli wyczerpuje się nakład unikalnych preorderów. Ostatnie egzemplarze limitowanej edycji Utopii możesz zamówić na: http://preorder.pl/pawbeats-utopia

 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>