Pawbeats "Utopia" - jak powstawał album, relacja ze studia

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-08-27 17:00 przez: Step Records (komentarze: 0)

Utopia - jak powstawał album - relacja ze studia

Do premiery Utopii pozostały ponad dwa tygodnie, a tymczasem, w oczekiwaniu na album Pawbeatsa, artysta udostępnia video-dokument z prac nad Utopią. Premiera albumu 12 września.

Tydzień temu na fanpage bydgoskiego producenta mogliśmy zaobserwować zrzut ekranu komputerowego z gotową paczką utworów z Utopii. Dzisiaj dostajemy video-zapis tego, jak wyglądała droga do gotowego albumu Pawbeatsa. Podczas półgodzinnego dokumentu dowiemy się, co artysta sądzi o poszczególnych utworach z płyty, jak wyglądały prace nad nimi oraz usłyszymy wypowiedzi poszczególnych gości, którzy pojawili się na Utopii.

"Uzbroiłem się w brak potrzeby klasyfikowania rapu. Czy to jest hip-hopowy rap, czy drum and bassowy rap. Po prostu punktem wspólnym na płycie jest obecność instrumentu i obecność rapu. I on jest w tych różnych odcieniach. Jest jakaś taka prawda w tym i ta prawda grana przez muzyków, którzy przez 20 lat się uczą grać ma zupełnie inną nośność niż muzyka z wtyczki. I tu jest ta Utopia dla mnie" – podsumował dokument Pawbeats.

Do tej pory album promowały klipy do utworów Moment, To tylko muzyka, Euforia oraz Widnokrąg.

Za realizację filmu odpowiada ekipa Tegonieznosisz.

Utopię możesz zamówić na: http://preorder.pl/pawbeats-utopia

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>