Video Dnia: Pawbeats ft. Zeus "Widnokrąg"

video dnia
dodano: 2014-08-14 14:00 przez: Step Records (komentarze: 7)

Pawbeats ft. Zeus - Widnokrąg

Dlaczego: "Widnokrąg" to czwarty teledysk promujący nadchodzący producencki album Pawbeatsa pt. "Utopia". W numerze gościnnie udzielił się ZEUS. Premierę płyty zaplanowano na 12 września. Na www.preorder.pl trwa przedsprzedaż krążka. Gościnnie m.in. Paluch, Zeus, Pih, Quebonafide, VNM, Miuosh, Onar, Bonson, Tede, Kękę, Rover, Haju oraz Rahim.

- Tym utworem łączymy obecność klasycznych instrumentów i refleksyjności z dynamiką odpowiadającą stylistyce muzyki elektronicznej, a to wespół z liryką Zeusa i obrazkiem M.L. Filmz dało według mnie całkiem ciekawy efekt - mówi Pawbeats.

Instrumenty: skrzypce: Łukasz Sylwestrzak, altówka: Michał Piwowarczyk, wiolonczela: Agata Kurzyk, fortepian, gitary, flet poprzeczny: Pawbeats.

 

Pawbeats ft. Zeus - Widnokrąg

Kendrick Pener
Zeus, co za tekst
nico
#sztos
gostek
Przekaz na poziomie jak zawsze u Zeusa. Tekst świetny stylistycznie, pojedyncze wersy to technicznie kosmos - wielki props!
PIĘKNE
pablor
No a ludzie sie jaraja takim donatanem ._. Co do teledysku wrzuci 10 lasek z wielkimi cyckami na wierzchu i wielki mi hit. I troche szkoda ze takie kawalki jak "Euforia" i "Widnokrąg" nie beda takimi hitami jak "My slowanie". Bo plyta Pawbeatsa (po tym co narazie slyszalem) miazdzy za rowno stylem jak i orginalnoscia. Moze wlasnie sluchacze w Polsce nie sa przygotowani na ta orginalnosc i przez to takie piosenki nigdy nie beda na 1 miejscu list przebojow a powinny.
BANAN
Piękne to jest, jaram się jak całą płytą!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>