Marcelina

Marcelina

video
dodano: 2015-03-04 14:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

Dziś ma miejsce premiera nowej płyty GrubSona pt. "Holizm". Album promuje m.in. singiel "Jedna z planet" nagrany w duecie z Marceliną. Klip do tego utworu od wczoraj zobaczyć można na MaxFloRecTV.

"Holizm" to już trzeci solowy krążek GrubSona ("O.R.S." otrzymał złotą płytę, zaś "Coś więcej niż muzyka" pokrył się podwójną platyną). Oficjalna tracklista "Holizmu" zawiera 15 premierowych utworów, intro, outro i 2 skity. Całość można określić jako hip-hop, ale nie brakuje też elementów soulu, funku, jazzu, szeroko pojętej elektroniki i alternatywy. O silnych inspiracjach GrubSona tymi gatunkami świadczy chociażby dobór gości na płytę. Wokalnie wsparli go: nowojorczyk z grupy Fu-Schnickens, jeden z pionierów stylu ruffneck - Chip Fu, Krzysztof Zalewski, Ten Typ Mes, Jarecki i Marcelina. Bity na "Holizm" wyszły spod ręki GrubSona i DJ-a BRK. Wspomogli ich: Amateus i Snake. Skrecze do większości numerów są autorstwa GrubSona, DJ-a BRK i Twistera.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Patronaty
dodano: 2014-09-02 15:00 przez: Step Records (komentarze: 0)

Premiera "Utopii" zbliża się wielkimi krokami. Album pojawi się 12 września, tymczasem Pawbeats udostępnia słuchaczom kolejny singiel z jego nadchodzącej płyty producenckiej. Po świetnym odbiorze ostatnich klipów promujących album, czas na singiel audio utworu "Nie szukaj mnie". Gościnnie udziela się świetnie współgrający ze sobą duet z dwóch różnych światów muzycznych: Marcelina i VNM.