Zetena

Zetena

dodano: 2013-12-16 21:36 przez: MaxFloRec (komentarze: 0)

Bob One ft. Pokahontaz - Przestań (Zetena RMX)

Na kanał MaxFloRecTV w serwisie YouTube trafił już ostatni klip promujący album TWÓJ RUCH Bob One’a. Obrazek do utworu „Przestań” to jednak na pewno nie ostatnie wideo artysty w ogóle. Jak mówi Bob One: - Idzie nowe, ale póki co zachęcam do sprawdzenia, jakim uderzeniem kończymy stare! Twój Ruch!

Wizualizacja numeru „Przestań” jest już 7. z rzędu promującą najnowszy krążek Bob One'a. – Jako że siódemka jest wyjątkową cyfrą, postaraliśmy się, żeby ten siódmy klip także był wyjątkowy. Dlatego też wersja kawałka diametralnie różni się od tej z płyty. Powstała na zupełnie nowym bicie autorstwa Zeteny, a swoje gościnne zwrotki dograli Rahim i Fokus – komentuje artysta.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-10-25 14:00 przez: MaxFloRec (komentarze: 4)

Method Man, Freddie Gibbs, StreetLife - Built For This (ZETENA Remix)

DonDe, Greg (Miliony Decybeli), Snobe Beatz, Ryan Sound i - odpowiedzialny za złotą płytę REKONTAKT grupy Pokahontaz - DiNO. Dziś do tego zacnego grona producentów MaxFloRec oficjalnie dołącza przedstawiciel lubelskiej sceny hip-hop, Zetena

Michał Zaniewski, bo tak się naprawdę nazywa, to nie tylko producent muzyczny. To również beatmaker, raper, kompozytor, bębniarz, a nawet wokalista.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-10-10 18:00 przez: MaxFloRec (komentarze: 2)

MaxFloStudio x Zetena & Adam L. - sesja z MPC (konkurs)

Tego jeszcze nie było! MaxFloRec ogłasza kolejny konkurs. Tym razem tworzycie własny numer pod gotowy bit. Autor najlepszego kawałka nagra go w profesjonalnym studiu we współpracy z wyjątkowymi artystami. Podczas sesji powstanie one shot, który znajdzie się na MaxFloRecTV!

kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski
dodano: 2012-10-27 18:00 przez: Damian Noga (komentarze: 7)

Szach&Zetena - "Uśmiech Słońca" - I LOVE LBN Mixtape (VIDEO CLIP)

Lublin to nie tylko Perła i Zarys Zdarzeń. To zapomniane na rapowej mapie miejsce ma całkiem mocne podziemie. Od dawna działa tam m. in. Zetena, producent, któremu wróżę obiecującą karierę. Utwór, który zamieszczam promuje "I Love LBN mixtape", na którym udzielają się okołorapowi twórcy z Lubelszczyzny i nie tylko. "Uśmiech słońca" to świetny numer produkcji Zeteny. Pięknie zaaranżowane syntetyki i wokalizy plus Szach na wokalu.