Łap bit, daj hit i wydaj go w MaxFloRec

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-10-10 18:00 przez: MaxFloRec (komentarze: 2)

MaxFloStudio x Zetena & Adam L. - sesja z MPC (konkurs)

Tego jeszcze nie było! MaxFloRec ogłasza kolejny konkurs. Tym razem tworzycie własny numer pod gotowy bit. Autor najlepszego kawałka nagra go w profesjonalnym studiu we współpracy z wyjątkowymi artystami. Podczas sesji powstanie one shot, który znajdzie się na MaxFloRecTV!

By wziąć udział w zabawie, wystarczy wejść do działu Downolad na www.maxflo.pl, pobrać gotowy podkład utworu i... Stworzyć hit! Czyż to nie proste? Najlepszego hitmakera wybierze jury na czele z Rahimem. Zwycięzca otrzyma możliwość nagrania numeru w MaxFloStudio. Współpraca z uznanymi producentami muzycznymi zostanie uwieczniona w one shocie i trafi na oficjalny kanał wydawcy w serwisie YouTube. Promocja ze strony MaxFloRec gwarantowana. Zgłoszenia w formie e-maila z mp3 (320 kB/s) przyjmowane są do 20 października włącznie pod adresem konkurs@maxflo.pl.

Adam L. i Zetena to reprezentanci lubelskiej sceny hip-hop. Drugi z nich fanom MaxFlo znany może być z utworów Pokahontaz, Lilu, Skorupa, a także Bob One'a ("Insomnia") i Bu (produkcja "Siły przebicia" i współprodukcja "Właśnie tak" z albumu BYK). Zetena udzielał się ponadto w utworach artystów, takich jak: Pih, Pyskaty, Miodu (Jamal), Sokół, Virus Syndicate, Reno, Ras czy Brudne Serca. Od dziś każdy adept hip-hopu ma szansę dołączyć do tego zacnego grona!

Więcej informacji wraz z regulaminem znajduje się w specjalnej aplikacji na Facebooku [https://www.facebook.com/maxflorec/app_190497420973644].  

 

Kajetan Balcer - MaxFloRec

iverson
dali rade chłopaki z bitem. dobra zajawka

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>