Bob One ft. Pokahontaz - "Przestań (Zetena RMX)" - teledysk

Bob One ft. Pokahontaz - Przestań (Zetena RMX)

Na kanał MaxFloRecTV w serwisie YouTube trafił już ostatni klip promujący album TWÓJ RUCH Bob One’a. Obrazek do utworu „Przestań” to jednak na pewno nie ostatnie wideo artysty w ogóle. Jak mówi Bob One: - Idzie nowe, ale póki co zachęcam do sprawdzenia, jakim uderzeniem kończymy stare! Twój Ruch!

Wizualizacja numeru „Przestań” jest już 7. z rzędu promującą najnowszy krążek Bob One'a. – Jako że siódemka jest wyjątkową cyfrą, postaraliśmy się, żeby ten siódmy klip także był wyjątkowy. Dlatego też wersja kawałka diametralnie różni się od tej z płyty. Powstała na zupełnie nowym bicie autorstwa Zeteny, a swoje gościnne zwrotki dograli Rahim i Fokus – komentuje artysta.

Pomysł na jego współpracę z grupą Pokahontaz zrodził się zupełnie naturalnie. – Słuchając z Fokusem ostatniej płyty Bob One’a, strasznie spodobał się nam utwór „Przestań”. Padła więc propozycja, abyśmy dorzucili po zwrotce, na co chętnie przystaliśmy. Następnie Zetena machnął remix i powstał nieprzyzwoicie tłusty banger! – opowiada Rahim. – Pozostało stworzyć dobry obraz, więc uderzyliśmy z tym do profesjonalistów w tej dziedzinie, 2nd door on the left [grupa filmowa odpowiadająca m.in. za klip do słynnego „Pompuj pompuj” Pokahontaz – przyp. red.]. No i mamy dzieło (uśmiech) – dodaje.

Zdjęcia do zremiksowanego przez Zetenę utworu zrealizowano w podziemiach starych fabrych we Wrocławiu. – Chłopaki z 2nd door on the left przysłali 2 pomysły, z których od razu zajarałem się tym kojarzącym mi się trochę z „Fight Clubem”, ale w jeszcze mroczniejszej wersji – wspomina Bob One. Przy okazji premiery klipu artysta pokusił się o końcoworoczne podsumowanie swojej działalności: – To był pracowity i owocny rok. Spotkałem się z wieloma dobrymi sygnałami od ludzi, a moje utwory zaistniały w mediach. To daje jeszcze więcej energii do dalszej pracy.

Audio Bob One'a w wersji z gościnnym udziałem chłopaków z Pokahontaz nie znajduje się na żadnej płycie. Jako ekskluzywny produkt zamówić można go za to w formacie MP3 w MaxFloSklepie (kliknij, aby przejść).

Klip do „Przestań” to nie tylko 7., ale i ostatni obrazek z płyty TWÓJ RUCH. Na pewno jednak nie ostatni w karierze Bob One’a. – Kończymy rok i promocję klipową z przytupem, a po Nowym Roku ruszam z nowymi rzeczami – zapowiada artysta. Na okres między Bożym Narodzeniem a Sylwestrem przygotował dla swoich fanów niespodziankę: – Przez ostatni tydzień grudnia będę podsumowywał wszystkie klipy na swoim FanPage'u. Do wygrania będzie także kilka egzemplarzy płyty.

Szczegóły tej akcji niebawem na www.MaxFlo.pl i Facebooku Bob One’a. Tymczasem Twój Ruch myszką przenieść może Cię do MaxFloSklepu, gdzie zakupisz T-shirt Bob One’a, a CD otrzymasz gratis (kliknij, aby sprawdzić promocję). Wesołych świąt!

Przygotował: Kajetan Balcer z MaxFloRec

 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>