Bob One & Bas Tajpan: wspólny klip, wspólna trasa

video
dodano: 2013-10-10 19:00 przez: MaxFloRec (komentarze: 0)

PREMIERA | Bob One ft. Bas Tajpan - Daj z siebie wszystko (official video)

Bob One ostro pracuje. Artysta wyruszył w trasę koncertową razem z Bas Tajpanem. W przerwach między występami nakręcił teledysk do utworu „Daj z siebie wszystko” promującego album pt. "Twój Ruch". Zobaczcie wideo!

Jego ostatni klip, „Nie trzeba”, w ciągu miesiąca od premiery, tylko w serwisie YouTube, wyświetlono ponad 100 tys. razy. Utwór możemy usłyszeć na wielu radiowych listach przebojów. Popularny teledysk „Widzę dziś” z tej samej płyty liczy już grubo ponad 2 mln odsłon. Ale Bob One nie osiada na laurach. Idąc za ciosem, przedstawia 6. z rzędu singiel, w którym na featuringu pojawia się Bas Tajpan.

Z tymże artystą Bob One również aktywnie koncertuje. W najbliższym czasie duet zawita m.in. do: Gliwic – 12.10., Lwówka – 18.10., Żagania – 19.10., Szklarskiej Poręby – 25.10., Legnicy – 26.10., Bielska-Białej – 08.11., Strzelec Opolskich – 10.11., Środy Wielkopolskiej – 29.11. czy Poznania – 30.11. Więcej terminów znajdziecie na oficjalnej stronie wydawcy krążka "Twój Ruch", MaxFloRec.pl. Patronatem medialnym trasę objęli: RBL.TV, Czwórka Polskie Radio, CGM.pl, DlaStudenta.pl, RapPortal.pl.

Teledysk "Daj z siebie wszystko" powstał z inicjatywy twórców projektu "Dance in Hall" współfinansowanego z funduszy programu "Młodzież w działaniu". W obiektywie kamery znalazła się grupa taneczna działająca w jego strukturach. Zdjęcia do klipu odbyły się więc we Włoszczowie, gdzie projekt jest realizowany, a także w Katowicach i Dąbrowie Górniczej. Bob One, Bas Tajpan i młodzi tancerze nie są jedynymi bohaterami teledysku. - Pojawiają się też znani śląscy twórcy street artu, Szwedzki oraz WLK, którzy stworzyli wspólną pracę specjalnie na potrzeby klipu - zaznacza Bob One. - Jest też Maulicapio, twórca fire show - dodaje. Zapytany natomiast o cel wizualizacji odpowiada, że w zamyśle miała ona pokazywać ludzi, którzy na co dzień „dają z siebie wszystko”, wkładając serce w swoją pasję.

„Dance in Hall” to projekt mający na celu m.in. poznawanie kultury jamajskiej poprzez taniec (dancehall) i muzykę, a poza tym promowanie różnorodności kulturowej. Wideo do „Daj z siebie wszystko” promuje przy okazji wspólną trasę koncertową Bob One'a i Bas Tajpana, którzy podczas imprez na pewno dadzą z siebie wszystko. A Wy...? Przypominamy o wyjątkowym konkursie MaxFloRec, „Łap bit, daj hit!” [link: http://www.popkiller.pl/2013-10-10,lap_bit_daj_hit_i_wydaj_go_w_maxflorec] , w którym macie niepowtarzalną okazję, by dać z siebie wszystko! Do gotowego bitu piszecie tekst, rapujecie, nagrywacie i wysyłacie na konkurs@maxflo.pl. Najlepszemu MaxFloRec wyda profesjonalny singiel i nakręci one shota! Zatem... Dajcie z siebie wszystko!

Kajetan Balcer – MaxFloRec 

reklama

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>