XXANAXX

XXANAXX

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-03-08 23:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Wiosna za rogiem, a my dostajemy letni klip do utworu polskiego producenta Atari Wu oraz VNMa pt. “Hamak”. Jest to kawałek który zajdzie się na producenckiej epce Atari Wu, znanego dotychczas jako ½ zespołu xxanaxx, który współtworzy z Klaudią Szafrańską. Artyści już wcześniej współpracowali m.in. przy utworze “Give U The World”, więc gościnny udział VNMa nie jest tu przypadkowy.

Tagi:
dodano: 2017-11-14 20:12 przez: Patryk Lisowski (komentarze: 0)

Kilka dni temu prezentowaliśmy Wam nowy kawałek Xxanaxxu z gościnnym udziałem Rasa. Dziś dostajemy kolejną nowość, tym razem z udziałem Quebonafide. Po niezwykle wielkim sukcesie kawałka "Candy", logiczne było, że drogi atystów w niedługim czasie, znowu się zejdą. Tym razem Klaudię i Kubę możemy usłyszeć w mniej słodkim utworze pt. "Kły".

video
dodano: 2017-11-10 14:00 przez: Patryk Lisowski (komentarze: 0)

Xxanaxx, grupa która w środowisku rapowym jest już dosyć znana, po raz kolejny połączyła swoją twórczość z raperem. Utwór "Mniej", który jest najnowszym singlem, zapowiadającym nowy albumu zespołu, powstał przy współpracy z Rasem, członkiem kolektywu Rasmentalism.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-08-23 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Kolejny wtorek to kolejny klip Quebo. Tym razem prosto z Singapuru, gdzie ciechanowski MC udał się razem z Klaudią Szafrańską z Xxanaxxu.

wydarzenie
dodano: 2016-07-15 12:31 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

29 lipca startuje HEL SPOT - nowa miejscówka nad Bałtykiem, do której marka EB zaprasza wszystkich spragnionych dobrej zabawy, pozytywnej energii, muzyki i relaksu w wakacyjnym klimacie. Na miejscu znajdziecie m.in. beach bar, bazę letnich sportów, kino oraz codzienne imprezy na plaży. Zwieńczeniem wydarzenia będzie dwudniowy koncert finałowy - zagrają De La Soul, Taco Hemingway, Tede, Xxanaxx i inni.

video
kategorie: Elektronika, Video
dodano: 2016-06-13 21:06 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Jakiś czas temu w sieci pojawił się singiel zespołu XXANAXX z gościnnym udziałem Mesa. Dziś do numeru promującego drugi album zespołu pt. "FWRD" ukazał się teledysk. Za obraz do "Nie znajdziesz mnie" odpowiada Papaya Films.