WJDN

WJDN

dodano: 2014-03-10 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Czas na kolejny Krótki Strzał, a w nim: klip z reaktywowanego V6 od Wirusa i Abradaba, single Harego, Winiego, Woza, WJDN'a czy 3Y, refleksyjny track od Skajsdelimita, spontan od tercetu Koldi/TomB/Białas czy TomB dorzucający swoje 3 grosze do numeru "Funky" z płyty Solara i Białasa.

video
dodano: 2013-08-07 16:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 2)

WJDN - Wyznania (Prod.Bob Air)

Prezentujemy teledysk białostockiego rapera WJDN (znanego m.in. z projektu Subtelny Bezczel tworzonego razem z Bezczelem) p.t. "Wyznania", promujący nadchodzący album artysty "kAAc". Za produkcję bitu odpowiada Bob Air.

Tagi:
video
dodano: 2012-11-03 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

WJDN ft. Bezczel - Nawet gdy odejde | Prod. Qciek | OFFICIAL VIDEO

Klip promujący plytę WJDNa “kAAc”, ktora ukaże sie już w grudniu. “kAAc” dostępny już niedługo na preorder.pl oraz pod adresem wjdn@o2.pl. “Nawet gdy odejdę” to pierwszy numer WJDNa i Bezczela od ich wspólnej płyty jako SubtelnyBezczel pt. “Duet”. Produkcją tracku zajął się Qciek.

Tagi:
dodano: 2012-05-04 16:00 przez: Krzysztof Nowak (komentarze: 4)


Singlami promującymi płytę "kAAc" autorstwa WJDNa są utwory "Wróg Publiczny" i "Spowiedź" z udziałem Ciry i Hukosa, wyprodukowane przez Qćka (oprócz niego udziela się także DJ Sokól). Jeden znajdziecie powyżej, drugi - poniżej.