The Last Poets

The Last Poets

kategorie: Hip-Hop/Rap, Klasyka, Profile
dodano: 2017-05-21 19:00 przez: Tadeusz Turnau (komentarze: 5)

Pewnie nie każdy miłośnik hip hopowej kultury wie kim był Malcolm X. A powinien. Po pierwsze dlatego, iż grzechem jest nie znać postaci, która odegrała tak znamienitą rolę w walce o prawa czarnoskórej mniejszości w Stanach Zjednoczonych, a po drugie, jak mogliśmy przeczytać swego czasu w słynnym magazynie „The Source” : That’s the man who made intelligence cool in Hip Hop music”.

dodano: 2013-04-01 12:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

SmCity gościł już na naszej stronie kilka razy, a niewiele ponad rok temu wrzucaliśmy jego poprzedni darmowy projekt "The Indie Life: Hate, Love and Money". Teraz reprezentujacy stolicę USA MC, który zaliczył w tym czasie duży progres, uderza z nowym, bardzo dobrym albumem o tytule "Dream Cemetery". Znajdziemy tu 12 numerów na oryginalnych bitach, a gościnnie udzielili się m.in. The Kid Daytona, Maffew Ragazino i legendarni The Last Poets.

Odsłuch i download całości, jak i promujace album teledyski do "What You Don't See" z The Kid Daytoną, "Sports & Entertainment" z Maffew Ragazino i "New Years Revolution" w rozwinięciu.