Maffew Ragazino

Maffew Ragazino

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2013-09-23 12:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)

DJ Skizz "Day in the Life" ft. Reks, Maffew Ragazino, Rasheed Chappell, & Liza Colby

Kalendarzowa jesień zawitała już do nas, a kolejny dzień możemy powitać dawką klasycznie hip-hopowej refleksji. DJ Skizz, który niedawno zaprezentował światu swój długooczekiwany materiał "Brooklyn Queens Experience", promuje go nowym klipem do numeru "Day In The Life". Gościnnie pojawiają się Reks, Maffew Ragazino, Rasheed Chappell i wokalistka - Liza Colby. Wszystko zobrazowane fajnym, nastrojowym klipem z nowojorskim posmakiem. Recenzja materiału Skizza niebawem na Popkillerze.

dodano: 2013-04-01 12:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

SmCity gościł już na naszej stronie kilka razy, a niewiele ponad rok temu wrzucaliśmy jego poprzedni darmowy projekt "The Indie Life: Hate, Love and Money". Teraz reprezentujacy stolicę USA MC, który zaliczył w tym czasie duży progres, uderza z nowym, bardzo dobrym albumem o tytule "Dream Cemetery". Znajdziemy tu 12 numerów na oryginalnych bitach, a gościnnie udzielili się m.in. The Kid Daytona, Maffew Ragazino i legendarni The Last Poets.

Odsłuch i download całości, jak i promujace album teledyski do "What You Don't See" z The Kid Daytoną, "Sports & Entertainment" z Maffew Ragazino i "New Years Revolution" w rozwinięciu.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2012-09-17 12:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 0)

Starting 5 - Prod by Bink ft.Boola, Maffew Ragazino, Mickey Factz, Jon Connor

O kawałku "Starting 5" pisaliśmy kilka dłuższych tygodni temu. Teraz mamy przyjemność obejrzeć klip zrealizowany do tego też numeru. Utwór pochodzi z wydawnictwa pt. "No Better Time Than Present".