Nowe Pokolenie 14/44

Nowe Pokolenie 14/44

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-11-11 20:52 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Klip do wspólnego utworu Soboty i Mateusza Krautwursta powstał dzięki współpracy Polskiego Radia, Muzeum Powstania Warszawskiego, Stoprocent oraz 9LITER FILMY. Promuje płytę Nowe Pokolenie 14/44.

"Wyjątkowy projekt autorstwa Mateusza Schmidta "Matheo" oraz Grzecha Piotrowskiego, którego pomysłodawcą i producentem wykonawczym jest Michał Narkiewicz-Jodko a w nim wyjątkowi artyści w przejmującej muzycznej opowieści o dniu codziennym mieszkańców Walczącej Warszawy. Opowieść, która zamienia się w dialog pokoleń 14/44. Oryginalne wiersze młodych Twórców czasu Walczącej Stolicy zaśpiewane z niezwykłym wyczuciem rzeczywistości minionych dni w połączeniu z historią opowiedzianą przez Raperów językiem dzisiejszej „ulicy”. W warstwie muzycznej odnaleźć można wiele stylów muzycznych. Razem potrafiły stworzyć spójną całość" - czytamy w info prasowym.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Patronaty
dodano: 2014-10-14 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"Wiersz o nas i o chłopcach" z udziałem KęKę i Marty Zalewskiej to trzeci już opublikowany numer z projektu Matheo i Grzecha Piotrowskiego "Nowe pokolenie 14/44". Premiera albumu miała miejsce 3 października i jest on wciąż dostępny do zamówienia za pośrednictwem sklepów internetowych.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Patronaty
dodano: 2014-10-10 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"Nowe pokolenie 14/44" to wyjątkowy projekt autorstwa Mateusza Schmidta "Matheo" oraz Grzecha Piotrowskiego, którego pomysłodawcą i producentem wykonawczym jest Michał Narkiewicz-Jodko a w nim wyjątkowi artyści w przejmującej muzycznej opowieści o dniu codziennym mieszkańców Walczącej Warszawy. Opowieści, która zamienia się w dialog pokoleń 14/44. Oryginalne wiersze młodych twórców czasu Walczącej Stolicy zaśpiewane z niezwykłym wyczuciem rzeczywistości minionych dni w połączeniu z historią opowiedzianą przez raperów językiem dzisiejszej ulicy. Utwór "Dlaczego nie mam takiej mocy" z udziałem Soboty i Mateusza Krautwursta jest drugim singlem promującym ten projekt.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-09-26 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

"Nowe Pokolenie 14/44" to wyjątkowy projekt autorstwa Mateusza Schmidta "Matheo" oraz Grzecha Piotrowskiego, a w nim wyjątkowi artyści w przejmującej muzycznej opowieści o dniu codziennym mieszkańców Walczącej Warszawy. To opowieść, która zamienia się w dialog pokoleń 14/44 - oryginalne wiersze młodych twórców czasu Walczącej Stolicy zaśpiewane z niezwykłym wyczuciem rzeczywistości minionych dni w połączeniu z historią opowiedzianą przez raperów językiem dzisiejszej ulicy. O.S.T.R., LUKASYNO, BORIXON, WALDEMAR KASTA, SOBOTA, TADEK, PROCEENTE, KĘKĘ oraz Anna Karwan, Joanna Kulig, Joanna Lewandowska, Kari Amirian, Monika Kuczera, Marta Zalewska, Mateusz Krautwurst, Sławek Uniatowski to artyści, którzy uwierzyli, że słowem i muzyką można połączyć, na pierwszy rzut oka, odległe od siebie czasy. Premiera albumu 3 października.