Nitro Beatz

Nitro Beatz

video
dodano: 2015-03-06 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Nitro Beatz przedstawia video prosto z Nowego Jorku! Obraz zarejestrowany został do instrumentalnego numeru o tytule "Central Park". Za całość, od muzyki po realizację video, odpowiada Nitro Beatz. Utwór promuje jego producencki album pt. "Kalejdoskop" (gościnnie m.in. PeeRZet, Eripe, Rover, Golin, Rover, TMK aka Piekielny, czy Junes). Za wydanie odpowiada Vibe2NES.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2015-02-21 21:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 6)

Vibe2NES oraz UrbanRec mają przyjemność przedstawić pełny i darmowy odsłuch producenckiego albumu Nitro Beatz pt. "Kalejdoskop". Premiera albumu odbyła się 12 lutego, kiedy światło dzienne ujrzał tytułowy teledysk z gościnnym udziałem VNM-a. Wśród gości znaleźli się m.in. PeeRZet, Eripe, Rover, Golin, Rover, TMK aka Piekielny, czy Junes. Wersją fizyczną zajęło się wydawnictwo Vibe2NES, przy wsparciu UrbanRec.

Tagi:
video
dodano: 2015-02-11 15:14 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Pojawił się teledysk do tytułowego numeru promującego album producencki Nitro Beatz "Kalejdoskop". Gościnnie w numerze udzielili się VNM oraz DJ Qmak. Zachęcamy również do sprawdzenia całej płyty "Kalejdoskop", na której usłyszymy m.in. PeeRZeta, Eripe, Rovera, TMK aka Piekielnego, czy Junesa.

kategorie:
dodano: 2015-02-08 20:39 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Na producenckim kompakcie Nitro Beatz p.t. "Kalejdoskop" będziemy mogli usłyszeć gościnnie takie persony jak: VNM, PeeRZet, Golin, Eripe, czy Junes. Materiał zostanie wydany za pośrednictwem Vibe2Nes.

Tagi:
video
dodano: 2015-01-12 16:22 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

"Nie pozdrawiam" jest teledyskiem promującym album producencki Nitro Beatz pt. "Kalejdoskop". Gościnnie w numerze udzielili się Kobik oraz DJ Te. Mixem zajął się BobAir, natomiast realizacją teledysku Punk Widzenia. Premiera "Kalejdoskopu" zaplanowana jest na I kwartał 2015 r. za pośrednictwem Vibe2NES przy ścisłej współpracy z UrbanCity. Preorder wersji fizycznej można już składać pod tym linkiem. Klip w rozwinięciu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2015-01-08 13:47 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Vibe2NES rusza z preorderem limitowanej wersji fizycznej albumu producenckiego Nitro Beatz pt. "Kalejdoskop", który ukaże się w nakładzie jedynych 300 sztuk do sprzedaży. Na "Kalejdoskopie" będziemy mogli usłyszeć gościnnie takie persony jak: VNM, PeeRZet, Golin, Eripe czy Junes. Poligrafią zajmie się MDOOM. Premiera albumu zapowiedziana jest na koniec stycznia br. za pośrednictwem Vibe2NES. Ukazał się też trzeci singiel pt. "Alzheimer" z udziałem Rovera, Ensona oraz DJ-a Te.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2014-12-22 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Vibe2NES zapowiada swoje kolejne wydawnictwo, którym będzie album "Kalejdoskop" wyprodukowany w całości przez Nitro Beatz, znanego m.in. ze współpracy z BobAir'em, Junesem, Ensonem, czy Ks. Jakubem Bartczakiem. Na producenckim kompakcie będziemy mogli usłyszeć gościnnie takie persony jak: VNM, PeeRZet, Golin, Eripe, czy Junes. Poligrafią zajmie się MDOOM. Album "Kalejdoskop" zapowiedziany jest na koniec stycznia 2015 roku. Przed premierą należy spodziewać się teledysków promujących album, m.in. do numeru "Nie pozdrawiam" z Kobikiem, BobAirem i DJ-em Te, czy do tytułowego kawałka z VNM-em.

Tagi:
dodano: 2014-02-19 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

"Zatrzymać czas" w wykonaniu Peerzeta i Eripe jest kolejnym singlem z płyty producenckiej Nitro. Na albumie pojawią się m.in. tacy raperzy jak VNM, Eripe, Tmk aka Piekielny, Peerzet, czy Enson. Premiera całości planowana jest na ten rok.