Nipsey Hu$$le

Nipsey Hu$$le

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-02-08 16:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 3)

Mixtape "Crenshaw" narobił sporo szumu za oceanem swoją ceną. Egzemplarze materiału po sprzedawane po 100 dolarów mimo wszystko znalazły nabywców... Podczas tour promującego ten materiał Nipsey nie próżnował i nagrywał kolejne kawałki. Dziś mamy okazję zaprezentować Wam jeden z nich - "Be Here For A While" z gościnnym udziałem w refrenie Vernando. Utwór ten przepełniony jest letnim vibe'm zachodniego wybrzeża, więc może podnieść temperatury w Waszych domach. Ciekawe ile jeszcze będziemy musieli czekać na legalny longplay tego rapera...?

video dnia
dodano: 2013-05-14 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Rockie Fresh (Feat. Rick Ross & Nipsey Hussle) - "Life Long" Official Video

Dlaczego: Ten numer to świetny argument-załącznik do pytania "Drogi XXL, jak to możliwe, że Rockie Fresha nie było w tegorocznych Freshmanach?". Młoda strzelba z szeregów MMG potwierdza, że Ross na czym jak na czym, ale na wyszukiwaniu młodych talentów zna się jak mało kto w Stanach.

dodano: 2013-04-26 16:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Trzecia edycja i rosnące popularność oraz zamieszanie wokół całej akcji. A w składzie zarówno raperzy, których kariery wystrzeliły z kopyta, jak i ci, którzy albo nie ruszyli z miejsca, albo wręcz po chwilowym zainteresowaniu przepadli w tłumie. Z jednej strony, patrząc na ilość nierozwiniętych karier można nazwać tę edycję najsłabszą - ale z drugiej, choćby dwie potężne ksywki utrudniają taką klasyfikację. Kogo XXL wybrał przed trzema laty?

recenzja
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-02-03 17:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 5)

Nie ulega wątpliwości, że kariera Rockie Fresha dopiero teraz nabiera większego rozpędu. W ubiegłym roku wydał świetny mixtape "Driving 88", którym zwrócił na siebie uwagę szefów największych labelów, by w konsekwencji zapewnić kontrakt z niewątpliwym potentatem jakim jest obecnie Maybach Music Group. Chociaż początkowo z promocją młodego rapera z Chicago było krucho, pod koniec roku machina ruszyła. To właśnie wtedy miała miejsce moja pierwsza styczność z rapem tego chłopaka. Dziś już wiem, że było to zdecydowanie za późno, a sam Fresh to jednocześnie jeden z najbardziej przespanych przeze mnie artystów jak i jedno z największych ubiegłorocznych odkryć. Do rzeczy jednak.

Dokładnie 21 stycznia miała miejsce premiera pierwszego wydawnictwa wydanego pod szyldem Maybach Music, tego właśnie dnia gospodarz zaprosił nas do podróży przez "Electric Highway". Zaprosił nas do tego w bardzo eleganckich warunkach.

dodano: 2013-01-22 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)

Jeśli chodzi o artystów urodzonych po 1990 roku Chicago jest takim niesamowitym zagłębiem talentów, że po uwzględnieniu ich wszystkich ma się wrażenie, że następna dekada będzie należała do Illinois. Rockie Fresh, 22-letni reprezentant południowej strony wietrznego miasta został wypatrzony przez bardzo czujnych i mających świetnego nosa do talentów włodarzy Maybach Music Group. Ten niezwykle zdolny chłopak doceniany nie tylko w rapowym środowisku od 2009 co roku wypuszczał nowy mixtape, a każdy kolejny był dużym krokiem do przodu. Wygląda na to, że "Electric Highway" będzie ostatnim (no... może przedostatnim) krokiem przed wypuszczaniem oficjalnego debiutu, który jest już zapowiedziany na 2013. Tylko do teraz pobrano go 120 tysięcy razy, i zyskał 260 tysięcy odsłuchów. To nie przypadek.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2011-06-02 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)


Na pełnowymiarowy album utalentowanego kalifornijskiego Freshmana XXL'a coś nie możemy się doczekać, ale nie znaczy to, że Nipsey zapadł się pod ziemię. Teraz dostajemy nowy klip nakręcony do numeru "Never Lose" z niedawnego mixtape'u "The Marathon".