Rockie Fresh "Electric Highway" - mixtape

dodano: 2013-01-22 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)

Jeśli chodzi o artystów urodzonych po 1990 roku Chicago jest takim niesamowitym zagłębiem talentów, że po uwzględnieniu ich wszystkich ma się wrażenie, że następna dekada będzie należała do Illinois. Rockie Fresh, 22-letni reprezentant południowej strony wietrznego miasta został wypatrzony przez bardzo czujnych i mających świetnego nosa do talentów włodarzy Maybach Music Group. Ten niezwykle zdolny chłopak doceniany nie tylko w rapowym środowisku od 2009 co roku wypuszczał nowy mixtape, a każdy kolejny był dużym krokiem do przodu. Wygląda na to, że "Electric Highway" będzie ostatnim (no... może przedostatnim) krokiem przed wypuszczaniem oficjalnego debiutu, który jest już zapowiedziany na 2013. Tylko do teraz pobrano go 120 tysięcy razy, i zyskał 260 tysięcy odsłuchów. To nie przypadek.

Na materiale gościnnie pojawił się oczywiście boss MMG - Rick Ross (również w charakterze producenta wykonawczego), Nipsey Hu$$le czy Curren$y. Wśród producentów znalazły się zarówno bardziej znane jak i mniej znane ksywki, ale dobór produkcji jest absolutnie zgodny z drugim członem ksywki rapera z Chicago. Kandydatów na klipy i potencjalne hiciory naprawdę tutaj nie brakuje. Sprawdźcie koniecznie, bo "Electric Highway" prawdopodobnie będzie się pojawiać w zestawieniu najlepszych mixtape'ów 2013 roku. To może być początek wielkiej kariery.

reklama
rumpert
z jakiego utworu jest zapozyczony sampel w thick bitch?
Bushwick
Mi osobiście album podszedł, słucham go od "Driving 88", chyba jeszcze coś wydał, ale nie chciało mi się sprawdzać, po 2/3 przesłuchaniach mogę powiedzieć że mixtape nawet lepszy od poprzedniego. Ale zobaczymy jak wrócę do obydwóch produkcji za jakiś czas. Czekam i jestem ciekawy oficjalnego albumu, i fajnie że MMG się nim zainteresowało.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>