Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko

Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko

wydarzenie
dodano: 2016-04-29 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Organizatorzy najstarszej w Polsce plenerowej imprezy hiphopowej ogłosili kolejnych headlinerów tegorocznego festiwalu! Na 15 jubileuszowej odsłonie MHHF wystąpią również O.S.T.R., Quebonafide oraz Miuosh. Dołączą oni tym samym do już potwierdzonych Tedego, Sokoła i Marysi Starosty, Hemp Gru, Te-Trisa oraz Mielzky’ego. Trzydniowe święto hip-hopu w giżyckiej Twierdzy Boyen odbędzie się w dniach 21-23 lipca 2016.

wydarzenie
dodano: 2016-04-01 12:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Organizatorzy MHHF 2016 ogłosili start II etapu konkursu „Zagraj na XV edycji Mazury Hip-Hop Festiwal”, skierowanego do młodych talentów muzycznych. Spośród kilkudziesięciu prawidłowo wypełnionych zgłoszeń jury konkursowe wybrało 18 uczestników, którzy zawalczą o głosy słuchaczy i fanów festiwalu w II etapie.

wydarzenie
dodano: 2016-03-06 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Tede, Sokół i Marysia Starosta w świeżej wideo-zapowiedzi zapraszają do Giżycka na Mazury Hip Hop Festiwal 2016. Chcesz zagrać obok nich na 15. jubileuszowej odsłonie MHHF? Jeszcze tylko do 13 marca zbierane są zgłoszenia na konkurs "Zagraj na Mazury Hip-Hop Festiwal 2016". Jesteś młodym, uzdolnionym twórcą i chcesz zaprezentować swoje skillsy muzyczne przed wielotysięczną publicznością? Pisz na adres mailowy konkurs@mhhf.pl! W trakcie kilku najbliższych miesięcy zostanie wybrana szóstka finalistów, którzy wystąpią na głównej scenie festiwalowej i zawalczą o główną nagrodę – pełną realizację (wraz z wytłoczeniem) swojego singla w profesjonalnym studiu nagraniowym w Warszawie.

wydarzenie
dodano: 2016-02-24 19:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Organizatorzy najstarszej w Polsce plenerowej imprezy hiphopowej ogłosili kolejnych headlinerów tegorocznego festiwalu! Na 15 jubileuszowej odsłonie MHHF wystąpią również Hemp Gru, Te-Tris oraz Mielzky. Dołączą oni tym samym do już potwierdzonych Tedego oraz Sokoła z Marysią Starostą. Trzydniowe święto hip-hopu w giżyckiej Twierdzy Boyen odbędzie się w dniach 21-23 lipca 2016.

wydarzenie
dodano: 2016-02-04 16:38 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Organizatorzy najstarszej plenerowej imprezy hiphopowej w Polsce zapraszają do udziału w wyjątkowym konkursie. Jesteś młodym, uzdolnionym twórcą i chcesz zaprezentować swoje skillsy muzyczne przed wielotysięczną publicznością? Wysyłaj śmiało zgłoszenie na adres mailowy konkurs@mhhf.pl. W trakcie kilku najbliższych miesięcy fani MHHF oraz organizatorzy imprezy wybiorą szóstkę finalistów, którzy wystąpią na głównej scenie festiwalowej i zawalczą o główną nagrodę - pełną realizację (wraz z wytłoczeniem) swojego pierwszego singla w profesjonalnym studiu nagraniowym w Warszawie.

wydarzenie
dodano: 2016-01-26 21:28 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Organizatorzy najstarszej w Polsce plenerowej imprezy hiphopowej ogłosili pierwszych headlinerów tegorocznego festiwalu! Na 15 jubileuszowej odsłonie MHHF wystąpią m.in. Tede oraz Sokół i Marysia Starosta. Trzydniowe święto hip-hopu w giżyckiej Twierdzy Boyen odbędzie się w dniach 21-23 lipca 2016.

wydarzenie
dodano: 2014-07-20 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Trzynasta edycja kultowego festiwalu w Giżycku już za 3 tygodnie, a my poznaliśmy cały zestaw czekających tam atrakcji. Wiemy już kto odbierze "Złote Felgi", kto wystąpi którego dnia, jak i co dodatkowo przygotowali dla nas organizatorzy.

wydarzenie
dodano: 2014-07-19 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Na tegorocznym Mazury Hip Hop Festiwal w Giżycku po raz pierwszy uczestnicy będą mogli odwiedzić wielką strefę rozrywki UrbanCity x El Polako, na której zbudowana zostanie alternatywna mała scena festiwalowa! Czekają tam liczne atrakcje przygotowane przez gospodarzy strefy, czyli m.in. koncerty Gedza, Grubego Mielzkiego czy Grizzliego, festiwalowe afterparty z kolektywem CO CIE TRAPY i liczne konkursy z nagrodami.
Oto co dokładnie czeka wszystkich, którzy odwiedzą strefę UrbanCity x El Polako na MHHF2014:

dodano: 2014-05-14 20:41 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Mazury Hip Hop Festiwal w Giżycku rokrocznie gromadzi tysiące fanów rapu z całej Polski, w tym roku czeka nas 13 edycja, ale nic nie wskazuje na to, by miała ona być pechową... "Po zeszłorocznym debiutanckim rozdaniu pierwszej w historii nagrody od MHHF dla DonGuralesko, po raz pierwszy rozdamy Złote Felgi - pierwsze niezależne nagrody dla polskich wykonawców hip-hop." - piszą organizatorzy, a my dziś mamy przyjemność zaprezentować jedną z trzech aplikacji, w której głosować możecie w kategorii "Płyta roku".

wydarzenie
dodano: 2014-04-15 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Mazury Hip Hop Festiwal w Giżycku rokrocznie gromadzi tysiące fanów rapu z całej Polski, w tym roku czeka nas 13 edycja, ale nic nie wskazuje na to, by miała ona być pechową... Organizatorzy rozdadzą bowiem specjalne nagrody, po raz drugi odbędzie się konkurs graffiti a lista gości - choć dopiero odsłaniana - już wygląda dość okazale.

dodano: 2012-07-15 16:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)
Znamy wyniki konkursu na support Mazury Hip-Hop Festiwal 2012. Etap finałowy konkursu odbył się na profilu https://www.facebook.com/MazuryHipHopFestiwal, gdzie przez 10 dni można było oddawać głosy na 19 propozycji konkursowych.