MaxFloStudio

MaxFloStudio

dodano: 2020-03-17 08:00 przez: MaxFloRec (komentarze: 0)

W MaxFloSklepie i na Vulgarus.pl zamówić już można „7G”. Wspólny krążek Kleszcza i Opała dostępny jest również w większości serwisów streamingowych. Teraz na kanał Opała – VOODOO PEOPLE trafiła kolejna wideoodsłona projektu - singiel „Chciwość”.

dodano: 2019-06-25 11:26 przez: MaxFloRec (komentarze: 0)

Do sieci trafił ostatni zapowiedziany przed premierą „REnesansu” singiel Pokahontaz. Do współpracy przy nim Rahim i Fokus zaprosili przedstawicieli młodego rapowego pokolenia Bobera i Young Igiego. Artyści połączyli siły w utworze „Burza mózgu”.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-03-21 16:46 przez: MaxFloRec (komentarze: 0)

Już od dziś (21.03) na kanale MaxFloRecTV dostępny jest wideoklip do numeru „Nie śpij”. Nowy singiel duetu Bob One & Bas Tajpan to ostatnia odsłona mixtape'u „Po swojemu” przed jego premierą. W teledysku do „Nie śpij” gościnnie wystąpił Adrian „Ares” Błeszyński, profesjonalny zawodnik MMA

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-02-02 19:00 przez: MaxFloRec (komentarze: 0)

Na początku 2017 r. Katowice na chwilę zamieniły się w stolicę turntablizmu. Wszystko za sprawą 1. scratch session w MaxFloStudiu. – Przez nasze studio przewinęło się prawie 70 osób. Specjalnie z Łeby przyjechał aktualny finalista IDA Poland, J-COP – mówi organizator wydarzenia, DJ Samiryi. I już zapowiada powtórkę: – Chcemy z tego zrobić imprezę cykliczną. Następne spotkanie planujemy na 3 czerwca

„Skrecze są podstawą turntablizmu. Ich wynalazcą był Amerykanin Grand Wizard Theodore” – podaje słownik dołączony do „Antologii Polskiego Rapu” wydanej w 2015 r. przez Narodowe Centrum Kultury. Sam turntablizm określony został tam jako „sztuka kreatywnego wykorzystywania gramofonów i miksera”. Jest szansa, że w przyszłości w literaturze poświęconej polskiemu hip-hopowi pojawi się informacja o katowickim MaxFloStudiu jako o najpopularniejszym miejscu, w którym poprzez scratch session realizuje się tę ideę.