Marek Dulewicz

Marek Dulewicz

video dnia
dodano: 2013-11-17 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

SZerSZ/Mellif - Jadę (ft. Dj Flip; Marek Dulewicz - bass)

Dlaczego: SZerSZ to łódzki raper, którego kojarzyć możecie ze składu Ustinstrumentalix współtworzonego przez niego z Astkiem (DwaSławy) oraz z dj chRobotem (dj CookieMonster), natomiast Mellif to producent znany z MT Crew. "Jadę" to natomiast fabularny numer z gościnnym scratchem dj Flip'a oraz z basem Marka Dulewicza.  W ramach promocji płyty "SZerSZa Perspektywa" pojawią się conajmniej trzy klipy, uwaga, łączące się w jedną zapętloną opowieść... A jako że w zakręconym rapie, z którego znani byli UTX a obecnie są DwaSławy, nie ma miejsca na standardowy tok wydarzeń to SZerSZ i Mellif prezentację videotrylogii rozpoczynają od "Jadę", czyli od części drugiej - środkowej. 

kategorie: Hip-Hop/Rap, Konkursy
dodano: 2013-04-11 20:23 przez: Stowarzyszenie ... (komentarze: 1)

Konkurs na remix utworu Dwa Sławy - Czujesz? dobiegł końca. Spośród kilkudziesięciu nadesłanych zgłoszeń, jury w składzie Mikołaj "Noon" Bugajak, DJ Emprom oraz Marek Dulewicz wyłonili zwycięzców w trzech kategoriach.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Konkursy
dodano: 2013-03-17 21:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Stowarzyszenie 16 Wersów, które możecie kojarzyć m. in. z działalności wydawniczej w ramach 16 Wersów Label ogłosiło konkurs na remix utworu "Dwa Sławy - Czujesz?". Do wygrania wybrane przez zwycięzców najwyższej jakości wtyczki VST firmy PSP Audioware! Wasze prace zostana ocenione przez Noona, DJ'a Eproma oraz Marka Dulewicza. Więcej informacji znajdziecie na stronie Stowarzyszenia w zakładce "Konkurs" - LINK.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2012-11-30 16:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 13)

Czy można już mówić w Polsce o podgatunku Comedy Rap? Być może i nie, ale znamy kilka płyt, które pasują do tej szufladki jak ulał (choć większość z nich bawi w niezamierzony sposób). Przyznam, że po legalny debiut Dwóch Sławów sięgnąłem z pewnymi obawami. Single choć udane, trochę wystraszyły mnie swoim usilnym komizmem, a klip do "Absztyfikantów.ds" zraził mnie kabaretową formułą.

Szczęśliwie, po odsłuchaniu płyty w całości, mogę wszystkich uspokoić. Pierwastek rapowy jest tutaj naprawdę silny, a duet nie popłynął zupełnie w parodię.

dodano: 2012-11-15 20:34 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 1)

Obrodziło dzisiaj ciekawymi materiałami, prawda? Single, klipy, nowe numery, a wśród nich długo oczekiwany przez fanów album o tytule "Nie wiem, nie orientuję się" duetu Dwa Sławy (w składzie Rado Radosny i Astek).

Jest to zdecydowanie rzecz nietuzinkowa na naszym podwórku, zatem prawdźcie koniecznie.