Nie Wiem Nie Orientuję Się

Nie Wiem Nie Orientuję Się

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2012-11-30 16:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 13)

Czy można już mówić w Polsce o podgatunku Comedy Rap? Być może i nie, ale znamy kilka płyt, które pasują do tej szufladki jak ulał (choć większość z nich bawi w niezamierzony sposób). Przyznam, że po legalny debiut Dwóch Sławów sięgnąłem z pewnymi obawami. Single choć udane, trochę wystraszyły mnie swoim usilnym komizmem, a klip do "Absztyfikantów.ds" zraził mnie kabaretową formułą.

Szczęśliwie, po odsłuchaniu płyty w całości, mogę wszystkich uspokoić. Pierwastek rapowy jest tutaj naprawdę silny, a duet nie popłynął zupełnie w parodię.

video
dodano: 2012-11-11 20:12 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

DWA SŁAWY - Koniec świata feat. DJ FLIP (Official video)

Dlaczego: Kolejny singiel z oficjalnego debiutu Dwóch Sławów to porcja uszczypliwych i błyskotliwych linijek trafiających w punkt i zgrabnie poprawiających humor na koniec weekendu. Sam album wciąż możecie zamawiać w naszym sklepie.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2012-10-22 22:24 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"DWA SŁAWY z właściwą sobie lekkością żonglują słowami na tematy, których nie sposób przewidzieć. Nie szczędząc sarkazmu pozostawiają słuchacza z "rogalem" na twarzy i z wrażeniem istnienia "drugiego dna"." - mówi nam info prasowe i nie sposób się z tym nie zgodzić i można się tylko cieszyć, że Sławy wreszcie wjeżdżają na legal.

Łódzki duet, tworzony przez Wosk Mastera Astka i Rado Radosnego to porcja wysublimowanego rapu z humorem i dbałością o warstwę muzyczną i tekstową. Wczoraj obejrzeliście klip do mocnego singla "Absztyfikanci.ds" a już dzisiaj w naszym sklepie zamówić możecie preorder tego albumu!

dodano: 2012-10-14 21:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

DWA SŁAWY - Dum dum

"Nie wiem, nie orientuję się" czyli legalny debiut szalonego łódzkiego duetu Dwa Sławy trafi do sklepów 10 listopada nakładem Embryo. Na razie dostajemy street singiel zilustrowany dość hmm... nietypowym teledyskiem. Dum dum.