Jurassic 5

Jurassic 5

video
dodano: 2019-02-18 13:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

TRDMRK, czyli duet złożony z reprezentantów dwóch z najlepszych ekip wywodzących się z Zachodniego Wybrzeża - The Pharcyde i Jurassic 5, zaatakował swieżym singlem! Slimkid3 na mikrofonie i DJ Nu-Mark za konsoletą to bezwzględna gwarancja najwyższej jakości, o czym mieliśmy okazję przekonać się zresztą już w 2014 roku, kiedy panowie wypuścili pierwszy wspólny projekt, zatytułowany po prostu "Slimkid3 & DJ Nu-Mark".

"Hands Up", w którym gościnnie pojawia się też Austin Antoine, to wiodący singiel z drugiego LP duetu i zaskakująco świeży, elektroniczny, pełen energii banger opatrzony kreatywnym, oryginalnym klipem, w którym występujące w numerze trio bawi się konwencją i w niecodzienny sposób odwiedza ikoniczne miejscówki Los Angeles. RĘCE!

dodano: 2015-07-10 14:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)

Posiadacz jednego z najbardziej wyrazistych wokali w rapie, charyzmatyczny frontman Jurassic 5 Chali 2na atakuje nowym singlem. Poromujący najnowszą EPkę kalifornijskiego MC "Bloodshot Fisheye - Against The Current (EP.3)" track to smakowity kąsek dla fanów J5, solidna porcja unikalnego tuńczykowego flow i korzennego brzmienia.

video
dodano: 2014-09-06 18:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 2)

Slimkid3 & DJ Nu Mark - I Know, Didn't I Ft. Darondo

Slimkid3 & DJ Nu-Mark feat. Darondo "I Know, Didn't I" (2014)

Dlaczego: Już w najbliższy wtorek, 9 września, premierę będzie miał album, który powinien zainteresować fanów dwóch legendarnych ekip z L.A. - The Pharcyde i Jurassic 5. Slimkid3 z oryginalnego składu The Pharcyde i DJ Nu-Mark z J5 połączyli siły i nakładem labelu Delicious Vinyl wypuszczają wspólny album. Póki co sprawdzajcie najnowszy klip promujący płytę "Slimkid3 & DJ Nu-Mark" do kapitalnego kawałka "I Know, Didn't I".

kategorie: Hip-Hop/Rap, Wywiady
dodano: 2014-07-06 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

"We're not balling, or shot calling/We take it back to the days of yes y'all-in'/We holding onto what's golden..." Na przełomie wieków Jurassic 5 wywołali sporą sensację, swoim esencjonalnie klasycznym i korzennym hip hopem zdobywając listy przebojów i otrzymując Złotą Płytę za debiutancki album. Teraz po siedmiu latach przerwy kalifornijska szóstka ponownie zjednoczyła siły, dzięki czemu mieliśmy możliwość obejrzeć ich żywiołowe i klimatyczne show na Orange Warsaw Festival 2014. Udało nam się też złapać reprezentantów J5 na... dwa wywiady, co pokazywaliśmy Wam już na świeżo na naszym Instagramie (w okresie festiwalowym będzie się na nim działo sporo). Dziś mamy przyjemność przedstawić pierwszy z nich.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-05-20 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Reaktywacja Jurassic 5 skutkuje nadchodzącym koncertem w Polsce, jednak nie ogranicza się (tak jak póki co np. Outkast) tylko do koncertów. Dostaliśmy dziś bowiem pierwszy od dobrych paru lat wspólny numer J5, nagrany na bicie Ś.P. Heavy'ego D!

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2014-05-15 14:16 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Line-up tegorocznego Orange Warsaw Festivalu prezentuje się nad wymiar okazale - Outkast, Snoop Dogg, Limp Bizkit, Ella Eyre czy The Prodigy to tylko niektóre osoby, które zobaczymy w Stolicy w przyszłym miesiącu. Teraz do listy dołącza także definicja hip-hopowego trueschoolu, kalifornijska formacja Jurassic 5!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2011-11-27 23:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 38)


Dwa motta przyświecające naszym działaniom to "Everything I do, I do it big" oraz "Powoli do przodu"... Kolejny efekt tych zasad, o którym jeszcze pół roku temu nie śmialibyśmy pomyśleć jest dzisiejsza bomba, którą dla was mamy.

Przed Świętami postanowiliśmy postarać się o dystrybucję kolejnej porcji niedostępnych na naszym rynku płyt. Chcieliśmy również zadbać o ich różnorodność. Ale gdy patrzę na poniższą listę... to japa sama się cieszy. Coś dla siebie powinni znaleźć fani totalnie różnych rapowych odłamów.

Chcieliście dołączyć do swojej kolekcji płyty takich ludzi jak Vinnie Paz i Chali 2Na? Canibus/Keith Murray i Classified? Pusha T i Jim Jones? Blitz The Ambassador i DJ Khaled? DJ Drama i Blu? Fat Joe i Heavy Metal Kings? Wiz Khalifa i Gangrene? O.C. & A.G. czy Skillz? Juvenile czy Declaime? Slim Thug czy Vado? Zresztą można by tak jeszcze chwilę wymieniać, sprawdźcie ponad 50 pozycji które sprowadzamy dla was przed Świętami!