DJ Nu-Mark

DJ Nu-Mark

video
dodano: 2019-02-18 13:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

TRDMRK, czyli duet złożony z reprezentantów dwóch z najlepszych ekip wywodzących się z Zachodniego Wybrzeża - The Pharcyde i Jurassic 5, zaatakował swieżym singlem! Slimkid3 na mikrofonie i DJ Nu-Mark za konsoletą to bezwzględna gwarancja najwyższej jakości, o czym mieliśmy okazję przekonać się zresztą już w 2014 roku, kiedy panowie wypuścili pierwszy wspólny projekt, zatytułowany po prostu "Slimkid3 & DJ Nu-Mark".

"Hands Up", w którym gościnnie pojawia się też Austin Antoine, to wiodący singiel z drugiego LP duetu i zaskakująco świeży, elektroniczny, pełen energii banger opatrzony kreatywnym, oryginalnym klipem, w którym występujące w numerze trio bawi się konwencją i w niecodzienny sposób odwiedza ikoniczne miejscówki Los Angeles. RĘCE!

wydarzenie
dodano: 2016-05-06 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Kolejny piątek przynosi nowe ogłoszenia, tym razem w składzie Hip Hop Kemp 2016 witamy mocny DJ-ski tercet. W programie ląduje dziś członek Jurassic 5, DJ Nu-Mark, bazujący na głębokiej klasyce DJ Spinna i świeży mistrz serii Red Bull Thre3style ESKEI83.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-02-22 14:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 2)

Slimkid3 & DJ Nu-Mark feat. Diamond D. & K-Natural - KING (Official Music Video)

We wrześniu zeszłego roku światło dzienne ujrzał wspólny album Slimkid3 z The Pharcyde i DJ'a Nu-Marka z Jurassic 5. Pisaliśmy już kilkukrotnie o promujących wydawnictwo singlach, ostatni raz przy okazji klipu do kapitalnego "I Know, Didn't I", a teraz mamy dla was najnowszy, animowany obraz od obu panów. W "King" gościnnie do weteranów z Cali dołączyli natomiast Diamond D i K-Natural. Sprawdzajcie teledysk i miejcie oko na nasz zbliżający się wideowywiad z The Pharcyde!

dodano: 2014-09-09 15:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 3)

Właśnie dziś, 9 września, premierę ma album, który powinien zainteresować fanów dwóch legendarnych ekip z L.A. - The Pharcyde i Jurassic 5. MC/ wokalista Slimkid3 z oryginalnego składu The Pharcyde i DJ Nu-Mark z J5 połączyli siły i nakładem labelu Delicious Vinyl wypuszczają wspólny album.

My mamy dla was wszystkie trzy single promujące album - czyli dwa teledyski - "I Know, Didn't I" i "Bom Bom Fiya", oraz track "Bouillon" (feat. Murs & Del Tha Funky Homosapien), plus tracklistę.

video
dodano: 2014-09-06 18:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 2)

Slimkid3 & DJ Nu Mark - I Know, Didn't I Ft. Darondo

Slimkid3 & DJ Nu-Mark feat. Darondo "I Know, Didn't I" (2014)

Dlaczego: Już w najbliższy wtorek, 9 września, premierę będzie miał album, który powinien zainteresować fanów dwóch legendarnych ekip z L.A. - The Pharcyde i Jurassic 5. Slimkid3 z oryginalnego składu The Pharcyde i DJ Nu-Mark z J5 połączyli siły i nakładem labelu Delicious Vinyl wypuszczają wspólny album. Póki co sprawdzajcie najnowszy klip promujący płytę "Slimkid3 & DJ Nu-Mark" do kapitalnego kawałka "I Know, Didn't I".

kategorie: Hip-Hop/Rap, Wywiady
dodano: 2014-07-06 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

"We're not balling, or shot calling/We take it back to the days of yes y'all-in'/We holding onto what's golden..." Na przełomie wieków Jurassic 5 wywołali sporą sensację, swoim esencjonalnie klasycznym i korzennym hip hopem zdobywając listy przebojów i otrzymując Złotą Płytę za debiutancki album. Teraz po siedmiu latach przerwy kalifornijska szóstka ponownie zjednoczyła siły, dzięki czemu mieliśmy możliwość obejrzeć ich żywiołowe i klimatyczne show na Orange Warsaw Festival 2014. Udało nam się też złapać reprezentantów J5 na... dwa wywiady, co pokazywaliśmy Wam już na świeżo na naszym Instagramie (w okresie festiwalowym będzie się na nim działo sporo). Dziś mamy przyjemność przedstawić pierwszy z nich.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-03-17 13:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 3)


W ciągu wielu lat, podczas których moją największą muzyczną miłością jest rap, zdołałem obejrzeć masę klipów. Od tych słabych po te świetne, od klasyki po nowości, od nudnych po interesujące. Ale tak rozwalającego na łopatki jak ten nakręcony do "Dumpin' Em All" już naprawdę dawno nie widziałem. Sprawdźcie to koniecznie. Co sprawiło, że teledysk ten wywarł na mnie tak gigantyczne wrażenie? Idealnie pasujący obraz do klimatu utworu. Kawałek ten pochodzi z wydawnictwa zatytułowanego "Broken Sunlight".