TRDMRK "Hands Up" - członkowie The Pharcyde i Jurassic 5 atakują nowym klipem!

TRDMRK, czyli duet złożony z reprezentantów dwóch z najlepszych ekip wywodzących się z Zachodniego Wybrzeża - The Pharcyde i Jurassic 5, zaatakował swieżym singlem! Slimkid3 na mikrofonie i DJ Nu-Mark za konsoletą to bezwzględna gwarancja najwyższej jakości, o czym mieliśmy okazję przekonać się zresztą już w 2014 roku, kiedy panowie wypuścili pierwszy wspólny projekt, zatytułowany po prostu "Slimkid3 & DJ Nu-Mark".

"Hands Up", w którym gościnnie pojawia się też Austin Antoine, to wiodący singiel z drugiego LP duetu i zaskakująco świeży, elektroniczny, pełen energii banger opatrzony kreatywnym, oryginalnym klipem, w którym występujące w numerze trio bawi się konwencją i w niecodzienny sposób odwiedza ikoniczne miejscówki Los Angeles. RĘCE!

Przypominamy też nasz klimatyczny, półgodzinny videowywiad ze Slimkidem i ekipą Bizarre Ride Live - a w nim m.in. o czasach, kiedy nagrywali swój klasyczny debiut "Bizarre Ride II the Pharcyde", o sesjach open mic w Good Life Cafe, z których zrodziła się ich ekipa, jak i Jurassic 5; dniu, w którym poznali Ś.P. J Dillę; o "teorię budki telefonicznej" odnośnie Jay Dee, a także pracy nad genialnym, mega kreatywnym teledyskiem do "Drop"

Slimkid3 (The Pharcyde) & Bizarre Ride Live - interview / wywiad - talk J Dilla (Popkiller.pl)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>