DJ Toomp

DJ Toomp

dodano: 2013-02-05 13:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 7)

Ogrom produkcji, które dostawaliśmy w przeciągu ostatnich miesięcy od Curren$y'ego nie powinien osłabiać naszej uwagi, bo ten wyleniały wariat wciąż potrafi robić to jak nikt inny w grze. Dowodem ma być m.in. nowy mixtape zatytułowany "New Jet City". Produkcja w stosunku do dotychczasowych mixtape'ów zrealizowana dużo mniej luźno, a bardziej jak pełny, oficjalny album. Sam fakt, że gościnnie pojawiają się m.in. Jadakiss, Wiz Khalifa, French Montana czy Rick Ross. Wśród producentów znaleźli się m.in. DJ Toomp, Harry Fraud, Cardo, Statik Selektah czy Lex Luger.

dodano: 2013-01-28 18:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 5)

Fuse to miejsce, gdzie muzyczna redakcja zajmuje się najróżniejszymi rzeczami - od collabos Lady Gagi po hip-hop, nie tylko w wersji najnowocześniejszej, ale również w ujęciu historycznym. Dziś przez przypadek trafiłem na 15-minutowy wywiad z Lordem Finesse dotyczący cratediggingu oraz jego najbardziej klasycznych produkcji. Jak się okazało seria nie jest nowa, a w jej ramach znajdziemy również wywiady z Diamondem D, DJ'em Jazzy Jay, DJ'em Toompem, Cut Chemistem, DJ'em Muggsem, Da Beatminerz, Pete Rockiem, Peanut Butter Wolfem, Just Blazem i Jermainem Dupri. Każdy wywiad trwa około 15 minut co łącznie daje nam około czterech godzin materiału z ciekawostkami i smaczkami prosto z rąk najlepszych producentów i crate-diggerów.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-06-02 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)
Curren$y w pewnym momencie puszczał tak dużo muzyki, że można się było w tym wszystkim pogubić. Posiadł też wyjątkową zdolność utrzymywania tego ogromu muzyki na w miarę równym, przeważnie zaskakującym na plus poziomie. Spitta od jakiegoś czasu trochę się uspokoił i przysiadł do materiału, który sam określa "pierwszym oficjalnym". Nie jest to do końca prawda, ale nowy kontrakt z Warner Bros daje pewnie zupełnie nowe możliwości. Pytanie główne to czy album będzie w stanie równać się z bardzo udanymi "Pilot Talk" czy "Pilot Talk 2".

Na "Stoned Immaculate" produkują m.in. DJ Toomp, J.U.S.T.I.C.E. League, Daz Dillinger, Pharell czy B!nk. Płyta ukaże się w najbliższy wtorek, ale już dzisiaj możecie sprawdzić całość na oficjalnym kanale artysty.