Peanut Butter Wolf

Peanut Butter Wolf

dodano: 2013-01-28 18:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 5)

Fuse to miejsce, gdzie muzyczna redakcja zajmuje się najróżniejszymi rzeczami - od collabos Lady Gagi po hip-hop, nie tylko w wersji najnowocześniejszej, ale również w ujęciu historycznym. Dziś przez przypadek trafiłem na 15-minutowy wywiad z Lordem Finesse dotyczący cratediggingu oraz jego najbardziej klasycznych produkcji. Jak się okazało seria nie jest nowa, a w jej ramach znajdziemy również wywiady z Diamondem D, DJ'em Jazzy Jay, DJ'em Toompem, Cut Chemistem, DJ'em Muggsem, Da Beatminerz, Pete Rockiem, Peanut Butter Wolfem, Just Blazem i Jermainem Dupri. Każdy wywiad trwa około 15 minut co łącznie daje nam około czterech godzin materiału z ciekawostkami i smaczkami prosto z rąk najlepszych producentów i crate-diggerów.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-02-09 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)
Ileż to powstało już numerów, epek, mixtape'ów i całych albumów opartych tylko i wyłącznie na bitach Dilli z "Donuts"? Jeden z najbardziej znanych beattape'ów w historii gatunku, może doczekać się swojej kontynuacji.

Tak w wywiadzie dla Complex.com powiedział założyciel Stones Throw - Peanut Butter Wolf. Kiedy możemy spodziewać się ukazania kontynuacji "pączków"? Od czego zależy ich los?