DJ Bart

DJ Bart

kategorie: Funk, Hip-Hop/Rap, News, R&B
dodano: 2013-01-31 19:00 przez: Damian Noga (komentarze: 4)

Rap z Rzeszowa dociera do coraz szerszego grona słuchaczy. Ostatnia płyta Eskaubei wersji winylowej, kolaboracje Kaiteu trzęsące podkarpacką sceną i cykl imprez świętujących 15-lecie rzeszowskiego hip-hopu to potwierdzają. W zeszłą sobotę w klubie Wytwórnia zagrał Gural z reprezentantem Podkarpacia - Homexem, ale na horyzoncie są: 9 lutego klasyczna Sauna ArtDeRue, imreza prowadzona m.in przez DJ'a Barta i Eskaubei, który również będzie główną postacią na scenie jako MC 16 lutego, przy gościnnym udziale Sokoła i Marysi Starosty. Oprócz możliwości zobaczenia na scenie PeeRZeta i Pierrota czy Lilu jest też organizowany konkurs dla MC's. Szczegóły w rozwinięciu.

kategorie: Funk, Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2011-03-01 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)
Bitwy DJ'ów często stają się hermetycznymi imprezami, które ciężko zrozumieć nie siedząc w nich bardzo głęboko. Oczekiwaniom przeciętnego fana hip-hopu (i wielu DJ'ów) wychodzi patronowana przez nas inicjatywa nazwana wymownie crowDJustice.

Inicjatywa nie polega na sprawdzaniu technicznym umiejętności DJ'ów (do których można mieć zaufanie w przypadku takich ksyw jak te tutaj), a bardziej na umiejętności grania dobrych bib dla dobrej publiczności. To właśnie tłum zebrany 19 i 25 marca w Harlemie z szesnastu DJ'ów wyłoni najlepszych, którzy spotkają się w finale.