crowDJustice - 8 DJ'ów na jednej imprezie w Harlemie!

kategorie: Funk, Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2011-03-01 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)
Bitwy DJ'ów często stają się hermetycznymi imprezami, które ciężko zrozumieć nie siedząc w nich bardzo głęboko. Oczekiwaniom przeciętnego fana hip-hopu (i wielu DJ'ów) wychodzi patronowana przez nas inicjatywa nazwana wymownie crowDJustice.

Inicjatywa nie polega na sprawdzaniu technicznym umiejętności DJ'ów (do których można mieć zaufanie w przypadku takich ksyw jak te tutaj), a bardziej na umiejętności grania dobrych bib dla dobrej publiczności. To właśnie tłum zebrany 19 i 25 marca w Harlemie z szesnastu DJ'ów wyłoni najlepszych, którzy spotkają się w finale.

Te dwie imprezy to eliminacje do finału o którym będziemy informować was za jakiś czas (planowana jest na kwiecień 2011). Wśród gości zaproszonych na eliminacje znajdziemy wielu doskonale znanych wam gramofonowych wyjadaczy i tak 19 będziecie mogli posłuchać jak spisze się Def, Deszczu Strugi, Praktyczna Pani, Przeplach, Frodo, 600V, Tuniziano i Mini. 25 za gramofonami staną: Ojciec Karol, DJ B, DJ Frenchman, Cube, Abdool, Bart, Hubson i Kebs. Słabo? Musicie tam być!

Anonim
Ogień iście nieziemski, ale znowu tylko w Wwa. To nara, czekam na relacje.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>