15 Lat hip hopu w Rzeszowie - koncert Sokoła i Marysi oraz konkurs dla raperów

Rap z Rzeszowa dociera do coraz szerszego grona słuchaczy. Ostatnia płyta Eskaubei wersji winylowej, kolaboracje Kaiteu trzęsące podkarpacką sceną i cykl imprez świętujących 15-lecie rzeszowskiego hip-hopu to potwierdzają. W zeszłą sobotę w klubie Wytwórnia zagrał Gural z reprezentantem Podkarpacia - Homexem, ale na horyzoncie są: 9 lutego klasyczna Sauna ArtDeRue, imreza prowadzona m.in przez DJ'a Barta i Eskaubei, który również będzie główną postacią na scenie jako MC 16 lutego, przy gościnnym udziale Sokoła i Marysi Starosty. Oprócz możliwości zobaczenia na scenie PeeRZeta i Pierrota czy Lilu jest też organizowany konkurs dla MC's. Szczegóły w rozwinięciu.

9.II. – SAUNA – Back 2 the Oldschool

Po mega gorącej imprezie w Szczepana nie mogliśmy zrobić inaczej jak znów dać Wam szanse na kolejne muzyczne uniesienie. Tym razem zaprosiliśmy oprócz świetnego duetu BART & OSA, Dominika Muszyńskiego z zespołu Wadada. Do tego stare funkowe brzmienia prosto z Beatclubów kierować w Waszą stronę będzie Fatman Skub.

Zagrają: Dj Bart / K44 Fatman Skub Osa Dominik Muszyński/Bongosy/ WADADA Wstęp: 15 pln Start: 20 00

16.II. 15 lat HipHopu w Rzeszowie

Kulminacją pierwszej części obchodów 15-tki hip-hopu w Rzeszowie będzie niepowtarzalny koncert jubileuszowy rzeszowskiego rapera Eskaubei z zespołem Funky Flow i zaproszonych przez niego gości, a także gości specjalnych: SOKÓŁ & MARYSIA STAROSTA a także: LILU PEERZET DEOBSON PIERROT ZBIGNIEW JAKUBEK ASPEKT CREW DJ ZOLTAN / PIĘKNY G PIETZ

Prowadzenie: OSA Start: Godz 19 00 Wstęp: 35 ilość ograniczona tylko w sprzedaży do 16.01 !!! 40 po wyczerpaniu puli promocyjnej 45 w dniu koncertu Bilety dostępne: Ekobilet.pl Recepcja Icam Hotel Rejtana 1 Skateshop Dibo Kopernika 1 Selectshop Millennium Hall I piętro / Kopisto 1

Dodatkowym smaczkiem obchodów 15-lecia hip-hopu w Rzeszowie jest konkurs dla młodych raperów: ARTDERUE MC`S CONTEST Z okazji obchodów 15-lecia hip-hopu w Rzeszowie ogłaszamy contest dla undergroundowych mc`s i składów, z których najlepsi będą mieli możliwość pokazania się na koncercie Eskaubei & Fukny Flow / Sokół & Marysia Starosta.

Nie wykluczamy również dalszej współpracy na różnych polach. Demówki (3 najlepsze wg Was kawałki) prosimy przesyłać pod adres adrnagrania@gmail.com (mogą być mp3 lub linki do youtube bądź soundcloud) Na Wasze zgłoszenia czekamy do końca stycznia ! Big Up !

reklama
Rafaello
Bileciki na 16 już kupione, jaranko w opór czekam! Rzeszów będzie ogień! :)
Adjawad
Komentarz został usunięty przez moderatora.
Pema
Komentarz został usunięty przez moderatora.
Honney
Komentarz został usunięty przez moderatora.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>