Czekając na Sobotę

Czekając na Sobotę

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-04-15 12:03 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Kolejny klasyk wzięty na warsztat przez Sobotę i Matheo. Tym razem dostajemy "Me ryje" czyli wzbogacony o featuring HDS'a remix pochodzącego ze "Skandalu" Molesty "Się żyje".

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-03-27 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Kolejnym singlem promującym nadchodzący mixtape "Czekając na Sobotę" jest kolejny remix polskiego klasyka - tym razem Sobota i Matheo wzięli na warsztat "Refleksje", kultowy numer z "Muzyki Klasycznej" Pezeta i Noona. Gościnny udział zanotował RDI.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-03-23 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Dopiero co prezentowaliśmy Wam tracklistę i szczegóły nowego mixtape'u Soboty i Matheo pt "Czekając na Sobotę", a już mamy kolejny remix. Tym razem jest to "Lecę bo chcę" z udziałem Winiego i nowa wersja hitu Wilków.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-03-22 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Ruszył preorder mixtape'u SOBOTA x MATHEO "Czekając na Sobotę", będącego zapowiedzią kolejnego oficjalnego albumu rapera, zatytułowanego po prostu "Sobota". Singlowe remiksy narobiły już sporo zamieszania, a Matheo mówił o tym mixtape'ie "Zrobiliśmy coś, czego nikt nie spróbował", pora więc poznać więcej szczegółów.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-03-13 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)

Po "Jeszcze będzie czas" oraz "Manewrach" Sobota i Matheo postanowili zremiksować jeden z najlepszych singli ostatnich miesięcy - "Til It's Gone" Yelawolfa. Co z tego wynikło? Cały mixtape "Czekając na Sobotę" już w kwietniu.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-03-07 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

W ubiegły weekend dostaliśmy od Soboty i Matheo remix "Jeszcze będzie czas" WWO, do którego jak podał producent odniósł się też Sokół. Teraz pora na kolejny klasyk - tym razem duet wspierany przez Wu z ekipy Corny Luft wzięli na warsztat "Manewry" donGURALesko, Kaczora i RY23. Jest to trzeci singiel promujący mixtape "Czekając na Sobotę".

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-02-28 12:42 przez: Mateusz Natali (komentarze: 14)

Sobota i Matheo przygotowali dla Was utwór "Jeszcze będzie hajc" (remix WWO - Jeszcze będzie czas), zaprosili do udziału w nim Buczera i Bezczela. Jest to drugi singiel promujący mixtape "Czekając na Sobotę". Pierwszy "Jebać miłość" po 2 tygodniach ma milion wyświetleń. Video nagrane w studiu Stoprocent. Więcej informacji o premierze mixtape'u wkrótce!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-02-14 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"Zrobiliśmy coś, czego nikt nie spróbował" - powiedział ostatnio Matheo o przygotowywanym właśnie mixtape'ie z Sobotą. Dziś możemy poznać pierwszy rąbek tajemnicy, bo duet opublikował singiel zapowiadający "Czekając na Sobotę". Z okazji walentynek Sobota i Matheo przygotowali dla Was remix utworu T.Rone - Hello Love. Video nagrane w studiu Stoprocent. Więcej informacji o premierze wkrótce.