Aftermath

Aftermath

kategorie: USA, Gry, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2021-10-29 11:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 3)

Snoop Dogg mocno promuje swój zapowiadany album "Algorithm", który ma się pojawić już 12 listopada. Udziela wywiadów w różnych mediach. Zawitał ostatnio do podcastu magazynu The Rolling Stone. Podczas rozmowy powiedział między innymi, że Dr. Dre szykuje muzykę do Grand Theft Auto.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2017-07-09 13:00 przez: Bartek Klimek (komentarze: 0)

W wywiadzie dla portalu HipHopDX Fredwreck, producent z palestyńskimi korzeniami odpowiadał na pytania związane z kulinarnym show Snoop Dogga "Martha & Snoop's Potluck Dinner Party", filmem DJ'a Pooha "Grow House" czy swojej obecnej aktywności na scenie muzycznej. Dowiadujemy się między innymi, że posiada około 20-30 kawałków nagranych z Nate Doggiem.

 

dodano: 2016-05-08 16:30 przez: Tomasz Przytuła (komentarze: 2)

Odkąd Anderson .Paak szturmem wdarł się do świadomości słuchaczy swoim rewelacyjnym występem na zeszłorocznym "Compton" i solową płytą "Malibu", nikt nie ma już watpliwości, że scenie muzycznej objawił się talent o nieprzeciętnych umiejętnościach i oryginalnej wizji artystycznej. Hołdujący klasycznemu brzmieniu i ciągle otwierający się na nowe trendy piosenkarz z Oxnard typowany jest przez amerykańskie media na przyszłą gwiazdę mainstreamu, a każde kolejne posunięcie wszechstronnego Andersona pozwala nam podchodzić do tego typu opinii z coraz mniejszym dystansem. Wędrówka .Paaka na sam szczyt nabrała w ostatnim czasie szaleńczego tempa, a 3 miesiące temu jednym z przystanków na tej trasie została Warszawa, w której kalifornijski artysta w fenomenalny sposób przedstawił się polskiej publiczności.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-01-31 21:15 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 8)

Niektórzy przewidywali taki scenariusz, ale teraz mamy oficjalne potwierdzenie - Anderson .Paak został najnowszym członkiem wytwórni Aftermath!

dodano: 2015-02-18 23:30 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 14)

W dniu dzisiejszym swoje pięćdziesiąte urodziny obchodzi Dr. Dre - dla wielu najwybitniejszy producent w historii hip-hopu i autor niezliczonej ilości klasyków z ponad 30-letnim stażem w grze. Andre Young to człowiek, który praktycznie w pojedynkę wprowadził hip-hop w świat dzisiejszego mainstreamu za sprawą albumu "The Chronic" oraz pomógł wylansować kariery czołowych przedstawicieli tego gatunku jak Snoop Dogg, Eminem, 50 Cent czy The Game. Niezliczona ilość hitów na koncie oraz wizjonerskie spojrzenie na ten biznes zaprowadziły go na sam szczyt i uczyniły pierwszym hip-hopowym miliarderem. Ale 20 lat temu sprawy nie wyglądały tak różowo...

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-10-08 18:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 18)

Wszyscy wiemy jak potężnym archiwum numerów dysponuje Dr. Dre. Jego katalog w ciągu prawie 30-letniego stażu rozrósł się do niebotycznych wręcz rozmiarów. Niestety, większość z nas zdaje sobie również sprawę z tego, że prawdopodobnie 90% całego artystycznego dorobku nigdy nie znajdzie drogi do przeciętnego słuchacza. Tym bardziej powinniśmy docenić każdy niekontrolowany przeciek ze skarbca Aftermath - szczególnie jeśli w nasze ręce trafia taka bomba jak dziś!