Snoop Dogg ujawnia - Dr. Dre wyda nową muzykę poprzez... GTA!

Snoop Dogg mocno promuje swój zapowiadany album "Algorithm", który ma się pojawić już 12 listopada. Udziela wywiadów w różnych mediach. Zawitał ostatnio do podcastu magazynu The Rolling Stone. Podczas rozmowy powiedział między innymi, że Dr. Dre szykuje muzykę do Grand Theft Auto.

"Wiem, że siedzi w studio" - powiedział Snoop. "Wiem, że robi zaje*istą muzykę i część tej muzyki, jest połączona z nowym Grand Theft Auto, które wychodzi. Myślę, że właśnie tak zostaną wydane jego nowe rzeczy, poprzez nowe GTA" - dodał. Raper nie sprecyzował, o którą grę z serii dokładnie chodzi. Dr. Dre i Jimmy Iovine pojawili się ostatnio w dodatku do GTA Online zatytułowanym "Cayo Perico Heist". Możliwe zatem, że mowa o dalszym udziale przy tej właśnie produkcji. Możliwe też, że chodzi o GTA VI, którego premiera ma odbyć się rzekomo dopiero w 2025 roku.

Kolejna część GTA za cztery lata, ale ostatnio pojawiła się informacja, że nową muzykę Doktorka możemy dostać jeszcze szybciej. Na swoich socialach BattleCat, legendarny DJ i producent współpracujący od lat ze Snoop Doggiem, zapowiedział nadchodzące projekty artystów związanych z Aftermath. Na podanej przez niego liście premier jest napisane, że nowa muzyka od Dr. Dre wyjdzie już w grudniu! 12 listopada wspomniany materiał Snoopa, 13 lutego hucznie zapowiadany występ Dre, Kendricka Lamara, Snoopa i Mary J. Blige na Super Bowl, a poza tym niedługo nowe rzeczy także od Kendricka, kolejny krążek Xzibita i kawałki od Mount Westmore, czyli supergrupy Snoop Dogga, E-40'ego, Ice Cube'a i Too Shorta.

Dr. Dre, Jimmy Iovine, Scott Storch & Dj Pooh Cameo in GTA 5: The Cayo Perico Heist [Full Video]

Czytajcie więcej
„Możliwe też, że chodzi o zbliżające się wielkimi krokami GTA VI, którego premiera ma odbyć się rzekomo dopiero w 2025 roku.” To zdanie nie ma sensu. Możliwe, że chodzi o coś, co jest tuż tuż, już się zbliża, ale dopiero za 4 lata, a i tak w sumie to nic nie wiadomo, bo prawda jest taka, że nie wiadomo, czyli to napompowana bzdura.
90'S
Na razie to są tylko newsy czy potwierdzenie h..j wiedzieć jak wyjdzie coś z pod ręki Dr Dre to wtedy wszystko będzie jasne a na razie wielki znak?
Kamm
Snoop jest trzecią osobą, która o tym mówi w przeciągu ostatniego miesiąca. Na 100% to będzie nowa muzyka. Dre ma w ce ha u jot niewydanej muzyki robionej przez ostatnie 20 lat, a na przestrzeni 3-4 lat powstało kolejnych nowych 150 utworów. Dre jakby chciał to pewnie jednego dnia mógłby wydać z 50 premierowych albumów. Czekam!!!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>