Grandmaster Flash o nowym albumie Dr. Dre: "Zmieni grę"

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-08-05 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 8)

Hiphopowy pionier spotkał się w miniony weekend z Dr. Dre, co nie uszło uwadze zagranicznych mediów. Jak się okazuje, legendarny producent puścił Grandmaster Flashowi swój nowy krążek. Na swoim Instagramie Flash stwierdził, że następna płyta Dre będzie miała ogromny wpływ na kulturę."Zabrał mnie do studia i puścił cały swój nadchodzący album, który zmieni scenę i grę! Przegadaliśmy 2 godziny o muzyce, rodzinie, zdrowiu i życiu. Dziękuje Dr. Dre za zaproszenie." - pisze Grandmaster Flash na swoim Instagramie.

W styczniu Dr. Dre po pobycie w szpitalu i operacji tętniaka wrócił do studia, by na nowo rozpocząć pracę nad legendarnym "Detoxem". W lutym natomiast krążek zapowiadał Rick Ross, a do sieci wyciekł jeden z numerów na płytę. Miejmy nadzieję, że materiał ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku.

reklama
Dre!
Oby to byl przelomowy album bo dosyc mam cip z autotunem kurwa w rurkach i rozowych wlosach. Szkoda mi dzisiejszych pokolen ze nie moga uswiadczyc tego co ja 23 czy 15 lat temu. To byl rap to byl klimat to byl styl zycia. Niestety swiat idzie do przodu a nowe pokolenia rosna na bezmozgie ameby sluchajace gowna. Szkoda
M.
Podbijam i popieram komentarz rzeczywiście rosną bezmózgie ameby sluchajace gówna.
s.
Compton było zajebiste, w detox przestałem wierzyć...
Wojtas z ameryki łacińskiej
a dre nie robił bitów na ten album
S.
Jak nie? On i jeszcze paru innych producentow.
AlkaPone
Jeżeli DRE wyleci też z Autotune to kurwa mać świat się skończy
S.
Nooo bedzie koniec rapu i chuj :)
Klaun Szyderca
Będzie kurwa jajo jak Dre wszystkich zrobi w wała i jako goście będzie cała ta współczesna banda w różowych rurkach, bity będą trapowe a na wszystkie wokale Andre jebnie autotune'a.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>