Rick Ross zapowiada nowy album Dr. Dre!

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2021-02-23 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Rick Ross w rozmowie z DJ-em Khaledem ujawnił, że Dr. Dre pracuje aktualnie nad swoim nowym projektem. Oprócz tego do sieci trafił fragment nowego utworu legendarnego kalifornijskiego producenta.

"Ja i Dre pracujemy nad solowymi projektami. Nagrania dobiegają końca. Dre pracuje nad swoim krążkiem, który jest niesamowity. Nigdy nie widziałem, żeby był aż tak skrupulatny. To będzie coś za co kochamy Dre." - zdradza Rick Ross.

Oprócz tego, DJ Silk na ostatnim instagramowym livie puścił fragment niewypuszczonego jeszcze numeru Dr. Dre zatytułowanego "Greedy Bitch". W kawałku słyszymy wersy skierowane w byłą żonę oraz nawiązania do jego niedawnego pobytu w szpitalu. Gościnnie słyszymy tam również KXNG Crooked'a.

Nie wiadomo, czy zapowiadany album to legendarny "Detox", jednak sporo wskazuje na to, że tym razem faktycznie trafi do nas czwarty studyjny album Dr. Dre.

Poniżej przytaczamy filmik, w którym znajdziecie fragment rozmowy Rick Rossa z DJ-em Khaledem oraz wspomnany kawałek.

Tagi: 

s.
Oj jaranko by było!! Campton(chyba tak to sie zwie) było kozackie. PS. coś Wam sie faktycznie zjebało z tymi komentarzami, 3 czy nawet 4 moje w ogóle nie zostały opublikowane a nie były jakieś hejterskie czy coś w tym stylu. Wydaje mi się, że nie tylko mnie się to tyczy bo patrząc na liczbę komentarzy w ciągu ostatniego tygodnia to widać duży spadek.
Gnur
Jakieś 20 lat za późno.
GanGsta2001

To jest bardzo proste - jak wyjdzie, kupuje. W ciemno. Pozdro

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>