Dr. Dre opuścił szpital i wrócił do domu

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2021-01-16 12:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Dobre wiadomości płyną z otoczenia Dr. Dre. Według Ice-T, legendarny producent powrócił już do domu po pobycie w szpitalu i czuje się dobrze.

"Właśnie rozmawiałem z Dr. Dre na Face Time. Dotarł już do domu. Wyglądał i czuł się dobrze." - pisał Ice-T wczoraj wieczorem na swoim Twitterze.

Dr. Dre trafił do szpitala prawie dwa tygodnie temu z podejrzeniem tętniaka mózgu. Podejrzenie zostało potem potwierdzone, jednak legendarny producent szybko poinformował na swoim Instagramie, że czuję się dobrze. Teraz po powrocie do domu będzie obserwowany przez zespół lekarzy.

Tagi: 

My young wigga savage
No i git, taką miałem nadzieje że nic mu nie będzie. Serio byście się ogarneli z tymi komentarzami bo napisałem jeden wczoraj to do dziś go nie widać, a min. to mnie nadal tutaj trzyma, ciekawych rzeczy tutaj 2x mniej niż w takim np. 2013 to chociaż z komentarzy można beke powalić albo czasem coś ciekawego ktoś napisze.
s.
Podbijam temat komentów, za wolno Wam to idzie. Co do samego doktorka to nie od dziś wiadomo, że na pieniądzach szybciej się goi. Jemu siana nie brak, więc oby wyzdrowiał :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>