Fredwreck

Fredwreck

video
dodano: 2017-08-11 14:00 przez: Bartek Klimek (komentarze: 0)

Jakiś czas temu pisaliśmy o wywiadzie z Fredwreckiem,  w którym opowiadał między innymi o filmie "Grow House" czy współpracy z Kuruptem. Wczoraj natomiast do sieci trafił klip do wspólnego numeru panów, który znalazł się na soundtracku wyżej wymienionego filmu. Zarówno klip, jak i kawałek wyprodukował Fredwreck; obydwaj panowie przenoszą nas kilkanaście lat wstecz, pozwalając poczuć się jakbyśmy słuchali "Tha Streetz Iz a Mutha" czy "Space Boogie: Smoke Odessey".

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2017-07-09 13:00 przez: Bartek Klimek (komentarze: 0)

W wywiadzie dla portalu HipHopDX Fredwreck, producent z palestyńskimi korzeniami odpowiadał na pytania związane z kulinarnym show Snoop Dogga "Martha & Snoop's Potluck Dinner Party", filmem DJ'a Pooha "Grow House" czy swojej obecnej aktywności na scenie muzycznej. Dowiadujemy się między innymi, że posiada około 20-30 kawałków nagranych z Nate Doggiem.

 

dodano: 2011-06-01 14:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 6)Adil Omar feat. Xzibit - Off The Handle (2011)

Dlaczego: W oczekiwaniu na album "MMX", Xzibit pojawia się gościnnie na pierwszym singlu z debiutanckiej płyty "The Mushroom Cloud Effect" pakistańskiego rapera Adila Omara"Off The Handle" to zalatująca West Coastem produkcja naprawdę grubego kalibru autorstwa Fredwrecka, zaś sam krążek który ma się ukazać na początku przyszłego roku będzie z pewnością pozycją wartą sprawdzenia choćby ze względu na gości wśród których pojawią się m.in. B-Real, Everlast i Kool G Rap.