Fredwreck: "Nagrałem jakieś 20-30 kawałków z Nate Doggiem"

kategorie: Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2017-07-09 13:00 przez: Bartek Klimek (komentarze: 0)

W wywiadzie dla portalu HipHopDX Fredwreck, producent z palestyńskimi korzeniami odpowiadał na pytania związane z kulinarnym show Snoop Dogga "Martha & Snoop's Potluck Dinner Party", filmem DJ'a Pooha "Grow House" czy swojej obecnej aktywności na scenie muzycznej. Dowiadujemy się między innymi, że posiada około 20-30 kawałków nagranych z Nate Doggiem.

 

"Czy usłyszycie je? Wątpię. Jeżeli chodzi o mnie, to musi być część większego konceptu, coś w rodzaju filmu. Chcę pokazać cały film, nie tylko scenę."

Oprócz tego Fredwreck opowiedział co nieco o kulisach nagrywania "Tha Blue Carpet Treatment" Snoop Dogga (kawałek Crazy) oraz "Space Boogie:Smoke Oddessey" (Space Boogie i The Hardest Muthafuckaz) Kurupta. Bardzo ciekawy fakt - album Kurupta początkowo miał mieć inną okładkę, zaprojektowaną przez Joe Coola, autora okładki "Doggystyle" Snoop Dogga, ale wytwórnia zmieniła ją na "głupie zdjęcia Kurupta z żyrandolem za jego plecami".

Fredwreck to jedna z legend zachodniego wybrzeża. Na początku kariery przygarnięty pod skrzydła Dr Dre i Snoop Dogga, pomagając budować potęgę Aftermath; ma na koncie kooperacje m.in z Xzibitem, The Game'em, Westside Connection, Mobb Deep a nawet Britney Spears. Jest autorem remixu "Riders on the Storm" The Doors ze Snoop Doggiem, który znalazł się na soundtracku kultowej gry "Need for Speed: Underground 2".

Kurupt - Who Ride Wit Us (Feat. Daz Dillinger)

Westside Connection Featuring Nate Dogg - Gangsta Nation

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>