7 Minut Po Śmierci

7 Minut Po Śmierci

kategorie:
dodano: 2015-01-30 00:34 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

31.01.2015 - sobota - Warszawa - niePowiem - półtoragodzinny koncert - DIOX HIFI zagra utwory z ostatniej płyty "7 minut po śmierci", poprzednich płyt solowych, zwrotki z gościnnych udziałów na płytach innych raperów oraz zwrotki z projektu HIFI BANDA. Zapraszajcie znajomych, wpadacie sami, klikajcie "dołącz" jeśli chcecie być na bieżąco informowani o wszystkich szczegółach koncertu!

Oprócz Dioxa na scenie Mosad / Kocur - którzy tego dnia wydadzą swój debiutancki album "ludzie-roboty-systemy". Więcej informacji wkrótce!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-01-27 18:17 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

"Oni tego chcą", czyli jeden z singli z ostatniego albumu Dioxa doczeka się mocno i nietypowo obsadzonego remixu. W klipie, do którego powstają właśnie zdjęcia pojawią się m.in. Tede, Miuosh, PeeRZet czy Haju... Ale to nie wszystko!

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2014-11-26 17:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 7)

Diox jest w gronie raperów, którzy ostatnimi czasy byli hejtowani w Sieci dosyć mocno i bezkompromisowo. Okej, niektórych może to bawić do rozpuku, inni za to biorą to na "dystans i wyjebanizm", jak i sam artysta, który zaprasza swoich hejterów na spotkanie promocyjne "7 Minut Po Śmierci". Na myśl przychodzi klasyczna rapowa maksyma - "don't hate the player, hate the game", czy też przekładając na nasze "hejtuj grę, a zostaw gracza".

Wracając do materiału, jaki serwuje słuchaczom reprezentant Hifi Bandy, to mówiąc krótko - mam z nim niemały zawrót głowy. Dlaczego? Ponieważ zapowiadane lawirowanie i żonglowanie konwencjami oraz eksperymentowanie z formą niestety nie do końca przekłada się na jakość kolejnego tegorocznego wydawnictwa spod szyldu Prosto Label.

kategorie:
dodano: 2014-11-25 02:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"7 minut po śmierci" - to trzecia solowa płyta rapera reprezentującego ekipy HIFI Banda i Marathon. Na nowym albumie Diox eksperymentuje z formą, do której przyzwyczaił słuchaczy. Sięga po inspiracje do różnych nurtów rapu. Klasyczny hip hop jest w tym przypadku tylko punktem wyjścia - jednocześnie pozostając trwałym fundamentem twórczości Dioxa. W tych poszukiwaniach towarzyszą mu: Sir Mich, Szczur czy The Returners.

video
dodano: 2014-11-24 16:45 przez: Maciej Sulima (komentarze: 2)

Na stronie ProstoTV pojawił się klip, promujący nowy album Dioxa HIFI - "7 minut po śmierci". W utworze "Żywioły" gościnnie Dioxa wspiera Mosad. Produkcja muzyczna to dzieło Młodego G.R.O., natomiast sam klip autorstwa ekipy Marathon został nakręcony podczas wyprawy do Amsterdamu. Video w rozwinięciu.

dodano: 2014-11-21 14:04 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

To już dzisiaj! Oficjalna premiera nowego albumu DIOXA HIFI - "7 minut po śmierci" - to trzecia solowa płyta rapera reprezentującego ekipy HIFI Banda i Marathon. Na nowym albumie Diox eksperymentuje z formą, do której przyzwyczaił słuchaczy. Sięga po inspiracje do różnych nurtów rapu. Klasyczny hip hop jest w tym przypadku tylko punktem wyjścia - jednocześnie pozostając trwałym fundamentem twórczości Dioxa. W tych poszukiwaniach towarzyszą mu: Sir Mich, Szczur czy The Returners. Na płycie pojawią się m.in: Chada, Eldo, Pelson, Parzel, Mosad, Frenchman, oraz DJ-e: Flip, Chwiał (The Returners), Kebs (HIFI Banda), Grubaz. Mixem i masteringiem albumu zajęli się: Sir Mich (NWJ), Czarny HIFI i Deszczu Strugi (Otrabarwa Studio). W rozwinięciu znajdziecie link do odsłuchu materiału.

kategorie:
dodano: 2014-11-19 16:44 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Już w najbliższy piątek (tj. 21.11.14) o godzinie 18:00 zapraszamy wszystkich do warszawskiej Galerii Koloru/Prosto Roomu (ul.Hoża 9A) na spotkanie premierowe DIOX HIFI z fanami i hejterami! W trakcie spotkania będzie można kupić płytę "7 minut po śmierci", uzyskać autograf, zrobić zdjęcie i otwarcie porozmawiać. Więc jeśli nawet jesteś hejterem i masz chęć wyrazić swoją opinię - przyjdź i weź udział w dyskusji. W czasie spotkania będzie uruchomiona kamera, do której będz ie można zadać pytanie, więc jeśli chcecie zostać współautorami premierowego wywiadu - c'mon! DIOX odpowie na wszystkie pytania dotyczące jego muzycznej działalności. Wywiad zostanie opublikowany w internecie. W tym dniu odbędzie się również impreza premierowa w klubie 55, której szczegóły znajdziecie tutaj.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-11-06 15:13 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Już 21 listopada pojawi się najnowszy album Dioxa, dziś dostajemy kolejny singiel wyprodukowany przez Sir Micha. Sprawdźcie "Oni tego chcą".

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-10-25 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Na kanale ProstoTV pojawił się kolejny singiel promujący zbliżający się wielkimi krokami nowy album DIOX HIFI - "7 minut po śmierci". Kawałek "Jestem wolny" został wyprodukowany przez niezawodnego SirMicha, skrecze to dzieło DJ Flipa. Realizacją klipu zajęła się ekipa Toczy Videos. Wakacyjne wspomnienie idealne na jesienne, zimne i szare dni. Premiera albumu 21 listopada.

dodano: 2014-10-07 15:07 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Sporą ofensywę planuje Prosto Label na koniec roku. Wiedzieliśmy już o płytach Official Vandal, Looptroop Rockers i Dioxa. Teraz poznajemy daty premier także nadchodzących albumów 2stego oraz tercetu Hades/Emade/DJ Kebs...

video dnia
dodano: 2014-05-08 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Diox - Wiemy

Dlaczego: Wyprodukowane przez Ślimaka „Wiemy” to pierwszy, oficjalny singiel promujący nadchodzący album Dioxa – „7 Minut Po Śmierci”. Trzeci solowy album członka HIFI Bandy ukaże się jesienią 2014 roku w Prosto Label.