Stej Flaj

Stej Flaj

kategorie:
dodano: 2014-11-29 16:31 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Drugi solowy album 2stego utrzymany jest w nowoczesnej stylistyce i zawiera utwory nie tylko refleksyjne, ale także przebojowe, energiczne czy też przedstawione w formie historii z elementami komicznymi. Produkcją muzyczną albumu „Stej Flaj” zajęli się: Nerwus, AQ Beats, DJ Flip, SherlOck, Foux, Świerzba, BeJotKa, GeezyBeatz, Bez Struktury. Na mikrofonie 2stego wspierają: Tede, VNM, Zeus, Jodsen, Kuban, Mam na Imię Aleksander i Kaz Bałagane.

Tagi:
video dnia
dodano: 2014-11-27 15:21 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

2sty - We dwoje

Dlaczego: Drugi klip promujący "Stej Flaj" - po wykręconym "Normalnym gościu" teraz dla kontrastu dostajemy klimatyczne i nastrojowe video do "We dwoje".

Tagi:
dodano: 2014-11-10 12:03 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

"Stej Flaj" to płyta dla osób, które mierzą wysoko, nie spuszczają głowy i mimo przeciwności losu starają się pozostać w górze, by walczyć o najwyższe cele. Bądźcie wytrwali w próbach i głodni rozwoju, bo zarówno pomoc innych jak i własna motywacja jest kluczem do samospełnienia. - mówi o swoim nowym albumie 2sty.

Wczoraj mogliście przeczytać przedpremierową recenzję Maćka, dziś mamy dla Was odsłuch całości. Na płycie gościnnie pojawili się Tede, VNM, Zeus, Jodsen, Kuban, Mam na Imię Aleksander i Kaz Bałagane.

Tagi:
recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2014-11-09 20:30 przez: Maciej Sulima (komentarze: 7)

Daniel Wardziński, który recenzował poprzedni materiał 2stego użył następującego stwierdzenia: "Puzzle" zaczynają coś nowego, nie tylko ze względu na fakt, że wydało to UrbanRec, ale przede wszystkim dlatego, że 2Sty jako jeden z najbardziej czujących nowe trendy raperów w Polsce za chwilę prawdopodobnie przesiądzie się na kompletnie inne produkcje (...). Nie sposób się z powyższych cytatem nie zgodzić, w kontekście tego, co warszawiak przygotował słuchaczom. "Stej Flaj", wydane już po transferze do Prosto Label, jest bowiem energetyczną bombą, przepełnioną niuskulowym brzmieniem (aczkolwiek nie pozbawioną wolniejszych momentów) i ciekawymi, niekiedy humorystycznymi tekstami, które wywołują szeroki banan na twarzy.  Jeżeli nowa szkoła rapu w Polsce ma wyglądać tak, jak podaje ją 2 do S, nie pozostaje mi nic innego, tylko krzyknąć jak Hemp Gru - to jest to!

Tagi:
video dnia
dodano: 2014-11-03 15:11 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

2sty - Normalny gość

Dlaczego: "Nie opuszczona w kiblu deska - jestem normalnym gościem". Na ProstoTV pojawił się pierwszy klip promujący nowy album 2stego - "Stej flaj". Po dwóch street singlach "Prowadzę" i "O niebo lepiej" czas na klip do utworu "Normalny gość". Produkcją dość abstrakcyjnego klipu zajęła się ekipa M.L. Filmz, za muzykę odpowiada Świerzba. Premiera płyty już 10 listopada.

Tagi:
dodano: 2014-10-21 16:07 przez: Maciej Sulima (komentarze: 3)

Na stronie prosto.pl wystartował preorder nowego albumu 2stego - "Stej Flaj". Drugi solowy album 2stego utrzymany jest w nowoczesnej stylistyce i zawiera utwory nie tylko refleksyjne, ale także przebojowe, energiczne czy też przedstawione w formie historii z elementami komicznymi. Produkcją muzyczną albumu „Stej Flaj” zajęli się: Nerwus, AQ, DJ Flip, SherlOck, Foux, Świerzba, BeJotKa, GeezyBeatz, Bez Struktury. Na mikrofonie 2stego wspierają: Tede, VNM, Zeus, Jodsen, Kuban, Mam na Imię Aleksander i Kaz Bałagane. 2sty o swoim albumie: "Stej Flaj" to płyta dla osób, które mierzą wysoko, nie spuszczają głowy i mimo przeciwności losu starają się pozostać w górze, by walczyć o najwyższe cele. Bądźcie wytrwali w próbach i głodni rozwoju, bo zarówno pomoc innych jak i własna motywacja jest kluczem do samospełnienia. W rozwinięciu znajdziecie tracklistę oraz singiel zatytułowany "O niebo lepiej" z gościnnym udziałem Zeusa i MNIA.

Tagi:
dodano: 2014-10-10 15:22 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Drugi legalny album w dorobku 2stego pt "Stej Flaj", pojawi się już w przyszłym miesiącu nakładem Prosto Label. Dziś poznajemy pierwszy singiel wyprodukowany przez DJ-a Flipa. Sprawdźcie jak wypadło collabo dwójki Młodych Wilków.

Tagi:
dodano: 2014-10-07 15:07 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Sporą ofensywę planuje Prosto Label na koniec roku. Wiedzieliśmy już o płytach Official Vandal, Looptroop Rockers i Dioxa. Teraz poznajemy daty premier także nadchodzących albumów 2stego oraz tercetu Hades/Emade/DJ Kebs...