Freddie Gibbs ujawnia producentów nowej płyty - Pharrell, Madlib czy Alchemist na liście!

Wielkimi krokami zbliża się premiera nowej płyty Freddie'ego Gibbsa "Soul Sold Separately". Raper podał w środę listę producentów, których bity na niej usłyszymy. Trzeba przyznać, że wygląda ona imponująco.

Na swoim Twitterze Gibbs wymienił trzynastu beatmakerów. Wiadomo było od dawna, że MC z Indiany znów połączył siły z Madlibem i Alchemistem. Oprócz nich pojawią się tacy mistrzowie konsolety, jak Jake One, Pharrell Williams, DJ Paul, Boi-1da, Kaytranada, Justice League, Tay Keith, Kenny Beats, Working On Dying, Seven Thomas i Bizness Boi.

Nie podano jeszcze daty premiery, nie znamy tracklisty, nie wiemy też nic o żadnym singlu. Na początku roku wyszedł, co prawda, numer "Big Boss Rabbit", ale z racji braku na liście Swaggyono, producenta odpowiedzialnego za bit do tamtego kawałka, można chyba założyć, że nie usłyszymy go na albumie.

Poniżej przypominamy nasz wywiad z Gibbsem, warto wspomnieć też, że "Alfredo" nagrane z The Alchemistem zostało wybrane Albumem Roku USA 2020 w głosowaniu gremium Popkillerów!

Freddie Gibbs - interview: "Bandana", Madlib, Nipsey Hussle, 2Pac, Scarface, meaning of zebras

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>