Peja i Sokół o pogoni za sukcesem w utworze "Kierap"

dodano: 2021-05-21 09:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Po kooperacjach z DGE i Pezetem otrzymujemy trzecie klasyczne i zaskakujące połączenie. W numerze "Kierap" gościnnie udzielił się Sokół. Sam kawałek traktuje o pogoni za sukcesem, która nie zawsze się udaje. Za jego produkcję odpowiada Magiera.

Dziś również ma premiera "Ricardo", która była dwa razy przekładana, a sam materiał miał być na początku EP-ką.

Szczegóły albumu znajdziesz w naszym dziale Premier Płytowych

Tagi: 

Noreaga
Sokół i Peja też biegną za sukcesem. Też uczestniczą w wyścigu szczurów. Nie mówię, że to źle - takie życie. Ricardo przesłuchane i szału nie ma. Ale też nie spodziewam się po Peji poziomu jak z przed 10-15lat.Taka płyta Nizioła zjada Ricardo.
Anonim
Można się z tobą zgodzić w większości ale z tym niziołem to kompromitacja, przecież go się słuchać nie da, ani za bystry nie jest a Ty mówisz że nagrał lepszy album. Bonus tps co nie umie się wysłowić ani zdań składać też pewnie lepszy album nagrał.
Anonim
Taa nizioła co ledwo czytać umie i ma problem się wysłowić. Peja może już nie ma formy jak kiedyś ale nie gadaj że jakiś cofnięty w rozwoju pseudo ulicznik typu bonus tps nagrał lepszy album
JJ
No ja też przesłuchał 3-krotnie najnowszy album Peji "Ricardo" i mam inne zdanie dla mnie album jest w porzo, wiadomo kiedyś albumy Peji były różne produkcja była inna (Dj Decks) ale teraz też jest ok chodzi mi o produkcję (Magiera) chociaż według mnie Magiera za czasów White House z L.A. miało brzmienia lepsze ale teraz zmieniły się czasy teraz są inne produkcje od Magiery, ale wracając do tematu album Peji jest naprawdę dobry goście też są ok a zwracając uwagę na nowy album Nizioła "Game Plan" też 3-krotnie przesłuchane w pracy na nocce też jest ok wiadomo inny klimat tej płyty ale czy lepsza jabym napisał 50-50, przesłuchał też nową epkę Shellerini x Szpaaq - Kodakrom 6-krotnie oraz nowy album Obywatela Mc - Witaj w domu 3 - krotnie które defacto nie mają recenzji i premiery na Popkiller i stwierdził że dla mnie najbardziej wrażenie zrobiła epka Shellerini x Szpaaq - Kodakrom więc kończąc ten komentarz do tego tematu moja ocena to: Kodakrom 6, Ricardo 5, Witaj w domu 5, Game Plan 4 nie wspominając o tym że przesłuchał 3-krotnie album Terror Mobb - Born Dying z 1995 też daje 5 ale to już inna bajka.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>