Tede komentuje udział Wojewódzkiego i Linkiewicz w nowym klipie Maty

Tede przyznał, że propsuje nowy kawałek Maty, ale niekoniecznie mu po drodze z osobami, które występują w klipie do "Patoreakcji".

"Wiadomo, że pozdro Mata, ale tak teraz skumałem, że u mnie też oni byli w jednym kawałku. Zresztą ten kawałek powstał na plaży tu obok." - pisze Tede.

Raper miał na myśli numer "Tylko tyle", który znalazł się na "Karmagedonie". Warszawski MC zdissował w nich Kubę Wojewódzkiego oraz Martę Linkiewicz.

"Gdyby nie oj**ała gały w autokarze, to nie byłaby w kawałku Maty. Czy to się tobie podoba czy nie, takie są fakty. Warto o tym pamiętać. Jedna gała może zaważyć o całym twoim życiu." - dodaje Tede na swoim Instastory.

****

reklama
A
Ale że w 2021 roku kogoś interesuje co ma Tede do powiedzenia popkiller = glamrap
s.
Dokładnie, laska z znana z tego że zrobiła komuś laske :)
Badboy
Znana z sexu grupowego z czarnymi raperami hehe
Anonim
A kto Cię pytał panie otyły john rambo.
Nie dla Lewactwa
Babka znana z tego że zrobila dwóm czarnuchom gałę, a Pan W. Syn Komunisty zajebista ekipa w teledysku, ale to pokazuje poziom tej lewicowej propagandy. Pytanie co na to Paluch? Utwór Banany idealnie pasuje do wykreowanego rapera Totalnej opozycji "najpierw ulica potem zagranica" Maty.
Nie dla Głupoty
Chłopcze, masz nick "Nie dla Lewactwa" i popierasz PiS? Musisz cierpieć na rozdwojenie jaźni. Od początku III Rp nie było bardziej lewackiej, socjalistycznej partii niż ta banda populistów.
Nie dla Lewactwa
Nie popieram PiSu gardzę tą partią jak całym okrągłostołowym gownem które dzieli Polskę I Polaków
Anonim
Wcale nie ciągneła, gratuluję jak myślisz jakby rich nigga polecieli na tanią polską. A paluch to...l jak pede z którym się teraz brata bo gul mu skoczył bo opchnął gimbom w chuy płyt i myśli że jest królem poznania a król poznania jest tylko jeden, kciuk to aktor i ma ujemny iloraz. A szpaku to rap dla... Gratuluję słuchaczom.
Prawda
Ta muzyka schodzi na psy. Się porobiło kurwa, muzyka niezależna która powinna być antysystemową to wspiera jedną z najgorszych partii która kiedykolwiek rządziła w Polsce a powiedzmy sobie "muzyk"jest synem jednego z polityków. Nic nie sugeruję jakby już mnie nic nie zdziwi. Tym samym ten cały nasz rap ląduje w koszu oczywiście są jednostki ale żeście nawet oddali muzykę .idźcie w pizdu nie będę słuchał tego szlamu.
Anonim
Chill men, peło ma matę i kogoś tam pis ma kękę, eldo, tau i śpiewaka kukiza :)
Nie dla pede idioty
A kto cię pytał atencyjny tłuszcioszku? Impotent swag the album w końcu wypuść a nie.
KZzzzzz
Pies ich jebał też tego nie słucham szkoda czasu powycierali się dla własnych korzyści muzyka niezależna eeeh pozdro prawda

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>