Krystyna Pawłowicz i Jarosław Jakimowicz reagują na "Patoreakcję" Maty

Krystyna Pawłowicz, jak i Jarosław Jakimowicz należały do osób, które krytycznie odniosły się do "Patointeligencji" Maty, a raper ostatnio odpowiedział na ich słowa wersami w swoim ostatnim singlu "Patoreakcja". Również tym razem sędzia Trybunału Konstytucyjnego oraz prezenter TVP nie pozostawili utworu członka SBM bez komentarza.

Wcześniej Krystyna Pawłowicz krytykowała "Patointeligencję" i negatywnie oceniała warszawskie liceum imienia Batorego przez to jak zostało ukazane w piosence. Tym razem była posłanka zdecydowała się na bardziej lakoniczny komentarz.

"Brzydka twarz, brzydkie wnętrze. Brzydota." - pisze pani Pawłowicz pod artykułem portalu Do Rzeczy o "Patoreakcji".

Inaczej zareagował Jarosław Jakimowicz, który pokusił się o dłuższą wypowiedź.

"Przepraszam najmocniej. Kiedyś użyłem sformułowania, że wojsko mogłoby nauczyć, czego rodzice nie nauczyli, ale ja mam widocznie jakieś inne pojęcie na temat wychowania przez rodziców. No bo jeżeli SAM PROFESOR MATCZAK nie widzi nic złego w tych sformułowaniach kierowanych przez 20-letniego synka do dorosłych ludzi, ojców, rodziców, matki etc., to wszystko jasne. GRATULACJE. A tak swoją drogą, gdybym tych zwrotów użył do Pana Profesora, to ciekawe jak wtedy by reagował. Przecież to nie jest obraźliwe." - pisze Jakimowicz.

***

reklama
Kary
haha co za pajac z tego jakimowicza. Pierdolony zamknięty leb. Mam nadzieje ze w kolejnym singlu tez Mata z nim pociśnie.
Wicher
Ponoc wlasny syn sie go wstydzi - to najwiekszy diss z mozliwych
...
Jak by każdy polityk musiał odpowiadać na zaczepki przez raperów to by brakło im czasu na to wszystko :D Masa raperów obraża polityków i ma w tym bardzo dużo racji.
Anonim
Nie łapie pis taki anty lgbt a mają transa w parti i pozwalają mu się ciągle wypowiadać w imieniu partii, nie chcę tu nikogo obrazić ale wiadomo od dawna że pawłowicz to trans, zresztą to widać. Ave jarek imperator! Viva la partia!
prep
Bo (tfu) PiS nie jest anty-LGBT, chociaż wielu samozwańczych obrońców LGBT chciałoby żebyś tak myślał.
Anonim
Jest, przecież zawsze przed wyborami straszą ,,złymi pedałami''.
BdK
Pewna część *tfu* PiS-u niestety jest anty-lgbt :) I nie jest to kłamstwo
Hahaha
Ten Mata to taki sam poziom jak pisowcy.
kmicic
Jakimowicz czy Pawłowicz to się nadają na "brusek szczać"!
Redi
"Tata Maty to mój adwokat" :)
tez Quebo
"Każdego z Platformy bym pousypiał jak psa, za To, że napędza to co, robi Tusk, hah Dobra, wróć, no może Gowin - luz" :)
hello
Sporo w tym racji, Pis trzeba piętnować ale jeśli młody rapowałby jebać pis i po bo to 2 antypolskie partie to stary już by sie nie zgodził, taki to jest niezależny
patobananencja
Jakimowicz ma wiecej wspolnego z hip hopem niz Mata, o street credicie nie wspominajac, taka prawda.
Anonim
Przecież ta jego książka to farmazon pod publiczkę jak rap pdf'a, sam się zresztą przyznał bo się wystraszył konsekwencji jak ludzie zaczęli pytać czy to tak serio.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>